Teraz, gdy sklepy z artykułami sportowymi są tak pełne nowych obręczy, które są dobrym, starym obręczem, ale z pewną innowacją, wszyscy ponownie pamiętają ponadczasową prawdę, że ten bardzo prosty symulator jest w stanie naprawić problemy w regionie brzuch i boki. Zastanów się, która obręcz jest lepsza dla utraty wagi.

Jaki jest efekt obręczy?

Obręcz pozwala nie tylko wykorzystywać mięśnie brzucha i skośne, ale także pełni rolę rodzaju masażu, zwiększając przepływ krwi do obszaru problemowego, a tym samym aktywując proces spalania tłuszczu na nim. Efekt jest obserwowany tylko wtedy, gdy jesteś zaangażowany w obręcz codziennie przez co najmniej 15-30 minut. W przeciwnym razie efekt będzie albo zbyt wolny, albo niewidoczny. Ale mimo wszystko, niezależnie od korzyści z obręczy, zawsze chcę zobaczyć wynik tak szybko, jak to możliwe.

Które lepiej obrócić obręcz?

Na początek, zastanówmy się, jakie są obręcze. Najbardziej podstawowe, najbardziej przystępne, to trzy kategorie - klasyczny obręcz, obręcz do masażu i obciążona obręcz. Jaki jest najlepszy obręcz do talii?

Jeśli od dłuższego czasu nie uprawialiście sportu, powinniście zacząć od klasycznego obręcza, znanego nam w dzieciństwie. Że będzie w stanie przygotować mięśnie do cięższego obciążenia. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy zastanawiali się, który obwód jest bardziej skuteczny, ale nie może przekręcić nowoczesnych opcji z powodu nieprzyjemnych lub nawet bolesnych wrażeń. Jest to po prostu taka prosta wersja klasyczna, która jest potrzebna do przygotowania. Jednak należy go obracać przez co najmniej 25-30 minut dziennie.

W kwestii, która obręcz jest lepsza, masaż lub ważona, trudno jest znaleźć jedyną poprawną odpowiedź. Dla niektórych dziewcząt daje się najlepsze wyniki, dla innych - inne. A jednak najczęstszą opinią jest to, że najszybszą drogą do harmonii jest ważona obręcz, szeroka, o wadze około 3 kg.

Problem polega na tym, że nie każda dziewczyna jest w stanie je wykręcić. Wymaga minimum treningu sportowego - na przykład miesiąc pracy nad klasyczną obręczą lub przynajmniej ćwiczenia prasowe 3-4 razy w tygodniu. Jaki rodzaj obręczy, aby wybrać tłuszcz dla Ciebie, to kwestia Twojej sprawności fizycznej.

Jakie są dobre obręcze do utraty wagi?

Teraz bardzo popularne obręcze ważone "Zrób talię" i wiele podobnych modeli. Ponadto wiele dziewcząt jest zadowolonych z efektu całych obręczy masujących. Jednak opcje prefabrykowane z reguły są krótkotrwałe i przy regularnym użyciu szybko się psują.