Wakacje w lutym są najlepsze w gorących krajach, gdzie, pomimo mrozu i śniegu w domu, będziesz cieszyć się plażą, morzem, gorącym słońcem. Co jest bardziej atrakcyjne w ferie zimowe to zaskakująco niskie ceny na wyjazdy do wielu krajów w zimie.

Odpoczynek w lutym jest atrakcyjny, ponieważ zdobycie biletu nie będzie trudne. Na przykład w styczniu napływ jest nieco bardziej związany ze świętami noworocznymi i świątecznymi, a luty to miesiąc, w którym święta się kończą, a do nowego sezonu plażowego jest dość daleko. Nadchodzi czas, aby rozpocząć polowanie na wypalanie kuponów.

Gdzie odpocząć w lutym, wybierz: możesz iść do gorących krajów, na przykład, Tajlandia lub Egipt, a może w Europie - bo są najlepsze ośrodki narciarskie. Przyjrzyjmy się najbardziej popularnym wakacyjnym destynacjom w miesiącach zimowych.

Wakacje w lutym: Wietnam

Bardzo piękny kraj, z pięknem jego pierwotnego i otulonego urokiem tradycji. Natura Wietnamu jest wielkością Czerwonej Rzeki i jej deltami, zielenią pól ryżowych, niekończącymi się piaszczystymi plażami, egzotycznymi bujnymi tropikami i palmami kokosowymi, uroczymi jaskiniami i wodospadami.

gdzie się zrelaksować w 1 lutegogdzie wybrać się na wakacje w lutym 2gdzie się zrelaksować w 3 lutego

W tym kraju większość atrakcji jest naturalna. Są głównym motorem lokalnej infrastruktury turystycznej, która, nawiasem mówiąc, rozwija się bardzo aktywnie. Tutaj, wszędzie, tu i tam, są wszystkie nowe ośrodki wypoczynkowe, hotele, drogi. Coraz więcej turystów odwiedza ten niezwykły tropikalny raj.

Święta w lutym: Tajlandia

Kolejny przykład gościnności, oryginalności, zaangażowania w tradycję, a przy tym - wysoki poziom usług. Thais są bardzo przyjazne, dla turystów wynaleziono wiele tras wycieczkowych i programów rozrywkowych.

gdzie udać się na wakacje w lutym 4gdzie wybrać się na wakacje w lutym 5gdzie się zrelaksować w 6 lutego

Bardzo przyjemnie jest odpocząć w Tajlandii - tutaj na niekończących się złocistych plażach rozgrzeje cię ciepłe słońce, a wieczorem możesz się dobrze bawić: centra handlowe i parki rozrywki czekają z otwartymi drzwiami. Wyjątkowa jest egzotyczna kuchnia, która słynie z różnorodności owoców morza i niezwykłych owoców.

Również w Tajlandii można bliżej zapoznać się z bogatymi tradycjami buddyjskimi, zobaczyć na własne oczy Złotą Świątynię Buddy, dołączyć do tajemnic buddyjskiej filozofii i znaleźć pacyfikację.

Święta lutowe: Europa

Jeśli w zimie nadal chcesz spędzić czas w towarzystwie śniegu i przyjemnie skubać mróz, udaj się do ośrodków narciarskich Europy. Gdzie mogę wyjechać za granicę, aby iść świetnie:

  1. Val Thorens (Francja) jest najbardziej wysokogórskim ośrodkiem narciarskim we Francji, liczącym 150 kilometrów tras o różnej długości i złożoności. Sezon na nartach rozpoczyna się w listopadzie i trwa do maja. Przyjeżdża tu wielu nowo przybyłych, którzy chcą nauczyć się jazdy na nartach i surfingu, a także freeriderzy w poszukiwaniu możliwości jazdy poza trasami.
  2. gdzie udać się na wakacje w lutym 7gdzie wybrać się na wakacje w lutym 8
  3. Cortina d'Ampezzo (Włochy) to najmodniejszy ośrodek narciarski we Włoszech. Znajduje się w malowniczych Alpach i jest klasycznym reprezentantem szyku, mody, stylu włoskiego i stylu życia. W ośrodku miłośnicy naturalnego piękna, tradycji i kultury Włoch, kuchnia i oczywiście doskonałe wino po prostu uwielbiają odpoczywać. Tutaj możesz jeździć prawie przez cały rok.
  4. gdzie udać się na wakacje w lutym 9gdzie wybrać się na wakacje w lutym 10
  5. Lax (Szwajcaria) - różnorodne stoki narciarskie, przygotowane zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców. Oprócz bezpośredniego jazdy na łyżwach, ośrodek oferuje ogromny wybór programów rozrywkowych, sal szkoleniowych, eleganckich restauracji. Tutaj możesz zorganizować rodzinne wakacje, przyjazne wycieczki lub jeden freerider.
  6. gdzie wybrać się na wakacje w lutym 11gdzie udać się na wakacje w 12 lutego

Kontynuuj listę miejsc na lepsze wakacje w lutym, możesz bez końca. Bez względu na to, co wybierzesz, najważniejsze jest, aby doświadczyć pełnego zakresu przyjemności, aby zgromadzić energię z wakacji spędzonych przez cały rok, aby przynieść do domu wiele wrażeń. Potem zima wydaje się nie tak szara i nudna, a praca - nie tak nudna i monotonna.