Ostatnie lata - najbardziej intensywne i jednocześnie drogie pod względem wesela. To aksamitny sezon, w którym większość par próbuje wybrać się do losu. Odkąd spędziliśmy ślub, oznacza to, że wybierzemy bardziej praktyczny kierunek podróży.

Gdzie udać się na tydzień w sierpniu?

Trudność wyboru polega na tym, że chociaż okres jest uważany za aksamitny, ceny w tym momencie po prostu startują, czasem do najwyższego poziomu, tak jak w szczycie sezonu. Najbardziej romantyczne miejsce na miesiąc miodowy uważa się za kraje europejskie, gdzie w sierpniu króluje lekki jesienny nastrój. Ale nie smutny, ale zmysłowy. Na przykład wyjazd do Niemiec lub Chorwacji w poszukiwaniu inspiracji po wycieczkach po zamkach.

gdzie udać się w sierpniu bez wizy 1dokąd pójść w sierpniu bez wizy 2

Oczywiście wesela są zwykle planowane z góry, a wiza z pewnością zostanie zorganizowana w tym okresie. Ale są też siły wyższe. Dlatego nie jest źle mieć opcję awaryjną w sierpniu, w którym to przypadku, będziesz w stanie przejść bez wizy. Wśród egzotów w pierwszej dziesiątce jest zawsze Wietnam. Nawiasem mówiąc, już na początku jesieni pogoda musi odpocząć tak dobrze, jak to możliwe.

dokąd pójść w sierpniu bez wizy 3

Wśród miejsc, w których można się obejść bez wizy, jest też zdecydowanie Sri Lanka , Botswana lub Malezja, w sierpniu jest piękna.

dokąd pójść w sierpniu bez wizy 4

Ale przecież nie każdy chce egzotyki podczas podróży poślubnej, niektórzy ludzie szukają miejsc w sierpniu, gdzie mogą się zrelaksować i zrelaksować razem. Te miejsca turystyczne obejmują Grecja W sezonie aksamitnym staje się szczególnie popularny.

dokąd pójść w sierpniu bez wizy 5

I wreszcie, jednym z tradycyjnych miejsc w jakiejkolwiek połowie sierpnia, gdzie każdy chce iść na tydzień, pozostaje Turcja. Oczywiście niemożliwe jest porównanie go z Malediwami lub Republiką Dominikany, ale jeśli środki trwałe zostałyby przywiezione na wesele, wówczas można całkiem odpocząć na wybrzeżu Turcji. W Marmaris i Fethiye jest znacznie wygodniej niż, powiedzmy, w Side. Ale w rzeczywistości nie jest tak ważne, gdy decydujesz się jechać, ale w jakim nastroju spędzisz wakacje w sierpniu i jak długo będziesz zachowywać wrażenia z podróży poślubnej.

gdzie się udać w sierpniu bez wizy 6