Jeśli z każdym nowym gorącym sezonem Twoja kolekcja strojów plażowych zostanie uzupełniona znajomymi bikini lub tradycyjnym jednoczęściowym strojem kąpielowym, nadszedł czas, aby urozmaicić letnią garderobę. Istnieje wiele niezwykłych strojów kąpielowych, na które warto zwrócić uwagę i które pojawiają się na brzegu morza w całkowicie nowym dla siebie wyglądzie.

Szczere modele

Te niezwykłe stroje kąpielowe dla kobiet mogą sobie pozwolić na te dziewczyny, które nie są nieśmiałe w swoich formach i kochają się. Ponadto, aby pokazać je publicznie, potrzebujemy odwagi.

  1. Ekstremalne mini bikini . Minimum tkaniny, trochę liny. Pozostać niezauważonym na plaży jest absolutnie nierealne.
  2. Półprzezroczyste opcje. Może to być raczej nietypowy i gładki strój kąpielowy. Na pierwszy rzut oka wydają się być czyste, ale warto przyjrzeć się bliżej, jak można uchwycić zarysy wszystkich twoich wdzięków. Wyglądają niesamowicie uwodzicielsko.
  3. Zwyczajne staniki w komplecie z majteczkami zwanymi stringami. Ten model nie ma lin po bokach. Stopiony materiał spoczywa na ciele dzięki elastycznej konstrukcji z drutu, która lekko Cię ściska. Wspaniały model! Być może jest to najbardziej niezwykły strój kąpielowy .
High-tech stroje kąpielowe

Postęp nie stoi w miejscu, a wszystkie jego osiągnięcia są aktywnie wprowadzane do naszego codziennego życia. Oni mają cybernetyki i stroje kąpielowe. Stroje plażowe z wbudowanym promiennikiem UV są warte obejrzenia. Specjalny czujnik wszyty w kostium kąpielowy pokazuje w czasie rzeczywistym, czy opalanie się nie jest niebezpieczne.

Są tu kąpielówki, które są pokryte panelami słonecznymi. W czasie, gdy po prostu odpoczywacie na leżaku lub piasku, pracują - generują energię, którą można wykorzystać do ładowania dowolnego gadżetu.

Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 1Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 2Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 3
Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 4Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 5Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 6
Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 7Niezwykłe stroje kąpielowe dla kobiet 8Niezwykłe kostiumy kąpielowe dla kobiet 9