Ile pięknych rzeczy można zobaczyć odwiedzając Republikę Indonezja !! Niesamowity świat dżungli, dolin wulkany , Źródła i wodospady , tajemniczy i unikalny podwodny świat. Nie licz, a wszystkie stworzone przez człowieka zabytki architektury i historii. Ale, podobnie jak w innych częściach świata, Indonezja ma pozory anty-widoków, które codziennie przypominają nam o kruchości i wartości naszego świata. Jednym z takich nieatrakcyjnych obiektów jest rzeka Tsitarum.

Zbiornik, który wstrząsnął

Tsitarum (lub Chitarum) to nazwa rzeki płynącej w Indonezji przez terytorium Prowincji Zachodniej Java . Całkowita długość rzeki wynosi około 300 km, następnie wpada do Morza Yavan. Głębokość rzeki nie przekracza 5 m, a średnia szerokość - 10 m. Obecnie rzeka Tsitarum w Indonezji jest najbrudniejszą rzeką na świecie. Stopniowe zanieczyszczanie całego dorzecza jest wynikiem katastrofalnej i agresywnej działalności człowieka na rzecz przyrody.

Река мусораЦитарум - самая грязная река в мире

Tętnica wodna odgrywa ważną rolę w życiu każdego mieszkańca regionu. Rzeka Tsitarum zasila wszystkie grunty rolne, a także służy do zaopatrzenia w wodę, przemysłu, kanalizacji osiedli itp.

Цитарум - источник воды

Zarząd Banku Azjatyckiego przeznaczył pożyczkę w wysokości 500 milionów dolarów, aby oczyścić cały kanał z zanieczyszczeń. Zarząd banku nazwał rzekę Tsitarum najbrudniejszą rzeką na świecie. W pobliżu nie ma zakładu przetwórstwa śmieci.

Wielu podróżnych jest po prostu przerażonych, aby zobaczyć ten smutny widok z pierwszej ręki. Miejscowa flora i fauna jest prawie całkowicie zniszczona.

Берега ЦитарумЭкологическая катастрофа Цитарум Jak dostać się do rzeki?

Rzeka Tsitarum płynie około 30 km Dżakarta - stolica Indonezji. Zerknięcie na śmietnik na śmietnik to droga do głównej atrakcje i przegląd wycieczki . Możesz tu dotrzeć, korzystając z taksówki metropolitalnej, pedicabu lub wynajętego roweru lub samochodu.

Городская черта