Drozd - Nieprzyjemna choroba, która przynosi wiele niedogodności. Zaczyna się od charakterystycznego swędzenia, a nawet bólu, a po pewnym czasie pacjent może odczuwać wydzielanie z nieprzyjemnym zapachem. Jest bardzo skuteczny w leczeniu tej choroby za pomocą leków. Ale leczenie pleśniawki sokiem z kapusty daje również doskonałe rezultaty.

Dlaczego sok kapuściany jest dobry na pleśniawki?

Grzyb Candida może sprowokować pojawienie się pleśniawki. Jest aktywowany i hamuje normalną mikroflorę o osłabionej odporności, podczas długotrwałego leczenia antybiotykami i z powodu zaburzeń hormonalnych. Również niekontrolowane rozmnażanie komórek Candida rozpoczyna się, gdy upośledzona jest funkcja przewodu pokarmowego. Sok z kapusty i kiszona kapusta dla pleśniawki są przydatne, ponieważ pomagają w ustaleniu pracy jelit, a grzyb nie może już tak szybko się rozmnażać.

Jak gotować i brać sok z kapusty?

Aby zrobić sok z kapusty w leczeniu pleśniawki, potrzebujesz:

  1. Usuń górne liście z głowy.
  2. Oddziel wszystkie liście od łodygi.
  3. Opłucz liście wodą.

Drobno posiekaj kapustę, zmiel ją i wyciśnij sok z powstałej masy (lub wyciśnij sok za pomocą sokowirówki).

Gotowy sok z kapusty z pleśniawki pomoże, jeśli użyjesz go samodzielnie lub zmiksujesz z mlekiem lub innymi produktami mlecznymi. Również ten produkt idealnie łączy się z granatem lub cytryna sok z kapusty z pleśniawki sok , dzikie jagody i miód. Musi być przechowywany tylko w szklanych pojemnikach w lodówce.

Sok z kapusty jest surowo wzbroniony:

  • napoje alkoholowe;
  • marynaty;
  • sos sojowy;
  • majonez.

Nie zaleca się go pić z marynowanymi grzybami, tłustymi potrawami, napojami gazowanymi, kofeiną, pikantnymi i pikantnymi potrawami, a także z wędzonymi mięsami.