Tylko najbardziej niedbały właściciel psa będzie mógł wyprowadzić się na ulicę, gdzie panuje pogoda, jego zwierzę, by poradzić sobie z potrzebami. Nikt nie neguje korzyści płynących z długich deptaków na świeżym powietrzu, oczywiście, jeśli mówimy o zdrowym i młodym zwierzaku. Ale co, jeśli zwierzę jest chore lub po prostu stare? Zgadzam się, że większość z nas, będąc w pracy, dręczona jest wątpliwościami, czy "pachnąca niespodzianka" czeka na nich w domu, czy też to, że zwierzę czeka na właściwą osobę. Idealną opcją w tym przypadku byłaby taca dla psów.

Obecnie wśród różnych proponowanych modeli tego urządzenia, można łatwo znaleźć ten, który będzie pasował do szczekania zwierzaka. Jeśli toaleta jest odpowiednia dla niego, to po prostu nie może być problemów ze szkoleniem. Spójrzmy na istniejący asortyment razem i wybierz najlepszą opcję:

  1. Taca dla psów z kolumną to idealna adaptacja dla mężczyzn, która dzięki swojej konstrukcji w pełni spełnia ich wrodzone instynkty. Ten rodzaj toalety dla psów chłopców jest przydatny w przypadku, gdy zwierzę nie ma stałego dostępu do wybiegu na ulicy.
  2. taca dla psa z postemtaca dla psów z kolumną2taca dla psa z postem
  3. Duża taca dla psów jest bardziej odpowiednia dla bardzo aktywnego zwierzaka, który po prostu nie pasuje do rozmiarów istniejącej toalety domowej. Duże rasy zwierząt tego gatunku, z reguły, są na ulicy i odpowiednie dla nich w rozmiarach tace będą przydatne tylko w nagłych wypadkach lub gdy pies jest chory.
  4. Brodzik dla psów z kolektorem jest łatwy w obsłudze i higienicznej obsłudze. Jest to możliwe dzięki obecności specjalnej siatki na dnie toalety oraz wysuwanej tacce do zbierania kału. Aby wyeliminować nieprzyjemny specyficzny zapach, możliwe jest opróżnienie dna tacy dywanikami lub specjalnie przygotowanym wkładem chłonnym. Również zapobieganie pojawieniu się ambrere to zdejmowana pielucha, którą należy włożyć do wysuwanej tacy.
  5. Tacka dla psów małych ras powinna być wybrana w oparciu o wielkość samego zwierzęcia i nagromadzone doświadczenie jego taktyki zachowania. Ponadto takie urządzenia mogą się znacznie różnić pod postacią wypełniacza absorpcyjnego, który może po prostu nie przypominać smaku zwierzęcia.
  6. taca dla małych psów1tacka dla psów małych ras2tacka dla psów małych ras3
  7. Nie wierzcie w to, ale są zamknięte odmiany tac dla psów, chłopców i dziewcząt, którzy są zawstydzeni, aby wyzdrowieć przed wszystkimi. Ta opcja pozwala zwierzęciu przejść na emeryturę iw pełni cieszyć się "procesem".
  8. Tacka na psa z trawą to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie samą tacę, siatkę i syntetyczną trawę, która umożliwia przepływ cieczy przez siebie. Obecność tacki absorpcyjnej pieluszka sprawia, że ​​powłoka dekoracyjna zawsze pozostaje sucha i atrakcyjna dla zwierzęcia. Tace "Grass" dla małych psów mają wymiary 43x68 cm, natomiast dla zwierząt o masie większej niż 7 kg lepiej wybrać model z dużym dywanikiem.
  9. tacka dla psów z trawą1tacka dla psów z trawą2taca dla psów z trawą3

Jakie są suplementy absorbujące?

Specjalnie zaprojektowany do chusteczek higienicznych tace będzie dla właściciela bardzo pomocny w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu i wyeliminowaniu konsekwencji życia psa. Może również służyć jako stacjonarny miot i zapewnia doskonałą obsługę podczas przenoszenia, organizowania przenośnego domu lub poród ulubione.

Możliwe jest również stosowanie gumowych maty-toalety dla psów, które są odpowiednikami pieluszek, ale powinny być używane tylko do przenoszenia lub jako pościel w tacach.

W procesie wyboru ulubionego modelu tacy dla psa należy kierować się nie tyle estetyką, co praktycznymi aspektami pytania. W końcu sukces całego wydarzenia zależeć będzie od tego, ile zwierzę będzie zadowolone z zakupu i od niego zależeć.