Taca dla kotów - problemem są nie tylko same puszyste zwierzęta, ale także ich właściciele, którzy muszą spróbować odebrać właśnie taką instancję, która będzie musiała "skosztować" zwierzęcia. Porada, która taca jest najlepsza dla kota, jest niemożliwa. Możesz mówić o jakości i integracji w projektowaniu pokoju, a jeśli kot czegoś nie lubi, nigdy nie doceni twoich wysiłków.

Odmiany tac

Taca z siatką dla kotów

Lepiej jest używać takiej tacy, jeśli twoje zwierzę nie przyjmuje różnych wypełniaczy do toalety, a jeśli jesteś gotowy za każdym razem, po tym, jak puszysta robi interesy w toalecie, aby wykonać czyszczenie, poradzisz sobie z konserwacją tacy z siatką. A z zapachu takiej tacy nie uratuje. Ale niska cena i brak potrzeby wypełniacza sprzyjają takiemu zakupowi budżetowemu.

taca z siatką dla kotów 1taca z siatką dla kotów 2taca z siatką dla kotów 3

Taca dla kotów bez siatki

Taca bez siatki produkuje dwa rodzaje. I potrzebują wypełniacza. Dlatego lepiej jest wybrać toaletę z deskami, a drugi rodzaj - bez boków, nie zadziała, bo wypełniacz będzie chrupał w całym domu.

Otwórz tace, takie jak kocie łapy, które lubią chować swoją obecność. A jeśli taca ma zdejmowaną stronę, nie będzie trudno utrzymać czystą toaletę. To prawda, że ​​nic nie uratuje Cię od zapachu, tylko punktualne mycie toalety. Zaletą tacki jest jej niski koszt. A wymiary tacki pozwalają na jej stosowanie w małych mieszkaniach.

otwarta taca bez siatki dla kotów 1otwarta taca bez siatki dla kotów 2otwarta taca bez siatki dla kotów 3

Dom Tray dla kotów

Ta taca dla kotów jest zamknięta. To naprawdę jest trochę jak dom z dachem i pomieszczeniem w środku i jest uważany za najpopularniejszy wśród właścicieli kotów. Prawdopodobnie dlatego, że takie toalety mają filtry, które utrzymują zapach.

Koty kochają toaletę - tam świętują potrzebę, jakby chowając się przed wzrokiem ciekawskich. Oczywiście wypełniacz na rozmytych łapach "zapyla" dom, ale wciąż nie w takiej ilości, jak to ma miejsce w przypadku otwartych tac, gdzie nawet podczas kopania leci wystarczająco dużo na otaczającej podłodze. Niektóre domy są wyposażone w drabiny, na których kot czyści część wypełniacza z nóg.

Kształt lotterów może być bardzo różny. Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu, producenci zaoferują ci kątowy kształt produktu.

Taki pozytywnie sprawdzony podmiot ma jednak wady. Po pierwsze, jest droższy niż otwarte tace. Po drugie, trudniej go umyć. Po trzecie, gdy kocięta zaczynają rozumieć, czym jest toaleta z otwartej przestrzeni, muszą być długie przyzwyczaić do zamkniętej tacy. A jeśli istnieją filtry, które utrzymują zapach, muszą również okresowo kupować.

dom z tacami dla kotów1dom z tacami dla kotów2dom z tacami dla kotów3

Automatyczny podajnik dla kotów

Ta taca dla kota przypomina ludzką toaletę. Jak z niego korzystać? Zasada działania tacy jest prosta - mechanizm usuwa kał z toalety poprzez złomowanie go w torebkę, którą należy co jakiś czas wymieniać.

Ale są opcje automatyczne toalety , które można podłączyć do kanalizacji i elektryczności. Oni sami obliczają, czy na tacy znajduje się kot, a następnie czyści się stołek w kanale i zaczynają myć granulki specjalnego wypełniacza i suszyć je.

To prawda, że ​​istnieje kilka "ale". Czujniki mogą przeoczyć puch i zacząć go myć. Wyłączanie świateł i wody jest niepożądane. I częste zmiany wkładów. Takie zjazdy czasem kosztują ponad 500 USD.

automatyczny podajnik do kotów1automatyczny podajnik dla kotów2automatyczny podajnik dla kotów3

ModCat - nowy

Dwa rodzaje toalet - dom, tylko wejście z góry i taca z wysokimi bokami są zapakowane w jedną tacę ModCat, a dobrze umiejscowione wejście zapobiega rozpraszaniu wypełniacza wokół domu, jest strząsane z łapy zwierzęcia, gdy wyskakuje z niego. Ale te duże tace dla kotów nie są odpowiednie dla kociąt.

tace dla kotów ModCat1tace dla kotów ModCat2tace dla kotów ModCat3