Pokój z wykusz stwarza pewne trudności w doborze mebli, więc bardzo racjonalnym rozwiązaniem byłoby wykonanie takich mebli na zamówienie przy użyciu katalogów z proponowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

Sofy do klimatyzacji często mają niestandardową formę, są zaprojektowane zgodnie z rozmiarem pomieszczenia, w którym będą montowane, z uwzględnieniem koniecznego kąta skrętu i funkcji układu.

Okna wykuszowe w domu

Sofy wykonane pod oknem wykuszowym zajmują minimum wolnej przestrzeni, znajdują się na powierzchni, na której trudno sobie wyobrazić inne meble. W tym samym czasie, uzupełnione o różne komory i inne elementy, poziom komfortu i funkcjonalności są wyższe niż w innych modelach mebli tapicerowanych.

Te sofy mogą być używane nie tylko w pokojach z oknami wykuszowymi - są stylowe i nowoczesne, wyglądają luksusowo w każdym pomieszczeniu. Sofy Erker idealnie wpasowują się do wnętrza kominka lub sali bilardowej, nadają się do przestronnego salonu - zainstalowanego w środku pokoju, nadają zarówno komfort jak i porządek w pomieszczeniu.

Sofy Erker do kuchni są wykonane nie tylko ze względu na niestandardowy układ, ale również ze względu na specyfikę pomieszczenia, dzięki czemu wykorzystują materiały tapicerskie, które są łatwe do czyszczenia i pochłaniają mniej zapachów, np. Substytuty skóry lub tkaniny polimerowe ze specjalną impregnacją. Dobra opcja i zastosowanie zdejmowanych okładek: nie tylko można je łatwo zmywać, ale także zmieniać znudzone w miarę upływu czasu, z nowymi. Ponadto sofy są wyposażone w dodatkowe szuflady do przechowywania różnych drobiazgów.

W zależności od wielkości kuchni sofy mogą być dość małe i mogą mieć postać kompletnego zestawu modułowego z wykuszem, który będzie zawierał krzesła, pufy do siedzenia, jadalni lub małych stolików do herbaty.

Zatoka windows1Meble na zatokę2Meble na zatrzask3
Zatoka windows4Meble na zatokę5Meble na zatokę6
Zatoka windows7Bay Windows 8Zatoka windows9