Interpretacje snów zależą nie tylko od tego, co dokładnie widziała osoba w nocy. Znaczenie snów można określić na podstawie liczb i dni tygodnia. Otrzymane informacje będą informować o niektórych zdarzeniach. przyszłości i teraźniejszości, a także pozwoli znaleźć rozwiązanie istniejących problemów.

Wartość snów według dnia i dnia

Aby zrozumieć, czy warto brać na serio to, co widziałeś, i co to może znaczyć, musisz wziąć pod uwagę dzień tygodnia, w którym to się stało:

  1. Poniedziałek Sny opowiedzą o stanie psychicznym i emocjonalnym. Długie sny obiecują kłopoty, a krótkie, wręcz przyjemne wydarzenia.
  2. Wtorek Nocne widzenie z niepokojącą fabułą ostrzega przed zbliżaniem się kłótnie i kłopoty. Jeśli sen był spokojny, to w niedalekiej przyszłości uda się rozwiązać wszelkie problemy.
  3. Środa Sny są słabo pamiętane, ale zawierają ważne informacje o zbliżających się zmianach w życiu.
  4. Czwartek. Widoczne nocne wizje będą związane z pracą i sytuacją finansową. Fabuła powie ci, jak rozwiązywać trudne sytuacje.
  5. Piątek Marzenia są prorocze, ponieważ w tym dniu intuicja człowieka jest maksymalnie zaostrzona.
  6. Sobota Marzenia pomogą ci wybrać właściwą drogę w życiu. Fabuła pozwoli ci zrozumieć przyczyny problemów i ostrzeże Cię przed robieniem pochopnych kroków.
  7. Niedziela. Dobre sny są zwiastunem pozytywnej zmiany w życiu. Jeśli sen ma ujemny ładunek - jest to ostrzeżenie o zbliżających się problemach.

Zanim użyjesz wymarzonej książki, musisz poznać wartość snów według daty, czyli w którym dniu miesiąca był widziany sen. Dzięki tym informacjom można zrozumieć, co zostało zaobserwowane i kiedy nastąpi. Wartości snów według liczb, dla wygody, przedstawiono w tabeli.

książka marzeń sen o numerach