Znaki ludzi mówią, że jeśli jaskółka poleciała na balkon, wkrótce nadejdą dobre wiadomości, być może list od dalekich krewnych lub starych przyjaciół. Jeśli jaskółka przeleci na balkon, to w żadnym wypadku nie może się obrazić, ptak powinien być karmiony i wypuszczony na wolność, aby szczęście nie mogło być przestraszone.

Ptak lecący na balkon nie zaszkodzi twojej własności, a jeśli zdecyduje się zostać z tobą, jest to dobry znak - miłość i dobrobyt wkrótce przyjdą do twojego domu.

Gniazda jaskółki na balkonie - znak

Wiadomo na pewno, że jaskółki nigdy nie wyhodują gniazda w złym miejscu. Dlatego, jeśli jaskółki gniazdują na twoim balkonie, jest to dobry znak. Bioenergetyka mówi, że taki ptak nie będzie żył w domu z dużą akumulacją negatywnej energii, więc jeśli ona cię wybrała, bądź spokojny, twoja rodzina króluje miłość i harmonia.

Jeśli osoba niszczy gniazdo jaskółki lub ją niszczy, to przez wiele lat można zapomnieć o dobrobycie w biznesie i rodzinie. Nie możesz wyczyścić gniazda jaskółki, a zimą, ponieważ wraz z nadejściem wiosny powróci do niej.

Przy okazji, w czasach starożytnych, jeśli jaskółka, która osiadła w ludzkim mieszkaniu wyleciała z gniazda, mężczyzna podążył za jej przykładem i przez jakiś czas opuścił mieszkanie, tym samym unikając drapieżników i innych niebezpieczeństw.

Inne oznaki jaskółek

Jest jeszcze kilka innych zajmie , w które wierzyli nasi pradziadowie. Na przykład, jeśli jaskółka leci blisko ziemi, oznacza to, że pada. Ale jeśli ptak przeleciał nad jego ramieniem lub nad głową, trzeba słuchać jego wewnętrznego głosu - może nastąpić wiele nieprzyjemnych wydarzeń.

Jeśli jaskółka zapukała w okno i spojrzała na właściciela domu, wkrótce dobre wieści przyjdą od bliskiej osoby, być może ktoś bardzo długo oczekiwany przyjdzie, by zostać.