Popularna książka Williama Atkinsona "Siła myśli, czyli magnetyzm osobowości" zaprasza wszystkich do zapoznania się z 15 lekcjami, które pozwalają wywierać wpływ na innych ludzi. Nic dziwnego, że ta książka szybko odniosła sukces: prawie każda osoba marzy o tym, by mieć dar perswazji i móc zdobyć rzeczy od innych ludzi. Jednak wielką moc myśli można wykorzystać nie tylko zgodnie z instrukcjami Atkinsona.

Naturalny magnetyzm człowieka

Niektórzy ludzie z natury mają magnetyzm osobowość - specjalną zdolność bez wysiłku, aby przyciągnąć uwagę innych, aby wydawać im się autorytatywną, tajemniczą, ponętną osobą, być tajemnicą, której chcę dotknąć. Osobowość magnetyczna z reguły nie wie, skąd bierze się ta moc nad umysłami ludzi, ale szybko uczy się jej używać z zyskiem.

Łatwo jest rozpoznać taką osobę: przyciąga, budzi zaufanie, odczuwa wielką wewnętrzną siłę. Nigdy nie zobaczysz takiej osoby wątpiącej w jego słowa - jego pewność siebie pojawia się w jego oczach, rozmowach, gestach. Z reguły ludzie przyciągają osoby magnetyczne, są szanowane i słuchają ich opinii.

Jak wykorzystać moc myśli?

Nawet jeśli nie wpadniesz w liczbę tych szczęśliwców obdarzonych magnetyzmem od urodzenia, możesz nie mniej skutecznie osiągnąć to, czego chcesz. Siła myśli pomoże w miłości, karierze, rozwoju osobistym i absolutnie każdej dziedzinie aktywności. Ważne jest, aby nauczyć się, jak z niego korzystać poprawnie.

Na przykład chcesz zyskać popularność, chcesz, aby ludzie skontaktowali się z Tobą, poproś o radę. W takim przypadku musisz popracować nad swoimi przekonaniami i zachowaniem, a siła myśli pomoże ci osiągnąć to, czego chcesz.

Zastanów się, czy masz negatywne przekonania. Na przykład: "Ludzie nigdy mnie nie lubią", "nikt mnie nie kocha", "Nie patrzę na 100". Każda wiara, która osiadła w twojej głowie, mózg postrzega jako zespół. W rezultacie odwracasz się uwaga tylko dla tych wydarzeń, które potwierdzają daną myśl. Aby przerysować swoją osobowość, musisz zmienić swoje przekonania na pozytywne.

magnetyzm osobowości

Na przykład zamiast "nie lubię nikogo", musisz się przyzwyczaić do myślenia "ludzie tacy jak ja, oni mnie przyciągają". Wypowiadaj tę myśl kilka razy dziennie, a będzie ona postrzegana przez mózg jako zespół. W rezultacie zmieni się twój punkt widzenia, a wręcz przeciwnie, skoncentrujesz się na sytuacjach, w których ludzie cię przyciągają, wzmacniając to przekonanie i otrzymując od niego potwierdzenie.

Podobnie, możesz pracować z przekonaniami w dowolnej dziedzinie. Nie oczekuj szybkich rezultatów: będziesz musiał zastąpić negatywne myśli pozytywnymi w ciągu 15-20 dni, zanim nowe przekonanie zapuści korzenie w głowie i zacznie działać.