Jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek wątpił, że dzisiejsza era to era pieniędzy, kiedy wszystko jest sprzedawane i kupowane. Wartości duchowe zepchnięte na dalszy plan, a pieniądze stały się najbardziej pożądanym i najbardziej złowieszczym zjawiskiem w życiu ludzi. W pogoni za bogactwem wielu zainteresowało się różnymi ezoterycznymi wiedzą i praktykami, w tym magiczną sztuką zarządzania energią pieniędzy. Jaka jest jego istota?

Jak zarządzać energią pieniędzy?

Aby zacząć systematycznie zwiększać swoje zasoby, w tym finanse, potrzebujesz:

  1. Zacznij działać. Pieniądze nie płyną jak rzeka do kogoś, kto nie chce się wysilić i czeka na krótkoterminowe zyski, takie jak manna z nieba. Ten, kto jest niezadowolony ze swojej pracy i dochodów, powinien pomyśleć i zdecydować, jak to zmienić. Należy pamiętać, że każdy dostaje dokładnie to, na co zasługuje.
  2. Ci, którzy są zainteresowani tym, jak przyciągnąć energię pieniędzy w swoim życiu, mogą być poleceni, aby pozbyć się nałożonych na siebie ograniczeń. Ile razy powiedziałeś sobie: "To nierealne, nie mogę"? Czas uwierzyć w siebie.
  3. Prawa wszechświata i energii pieniędzy tak, że osoba nigdy nie stanie się centrum ich atrakcyjności, jeśli cały czas narzekają na swój los, brak finansów. Aby zacząć przyciągać pieniądze, nie musisz go mieć. Puszczając sytuację i widząc pozytywne strony, możesz uzyskać o wiele więcej niż obecnie.
  4. Ci, którzy zastanawiają się, jak pozbyć się długów i przyciągnąć energię pieniędzy do siebie, mogą odpowiedzieć na to, że muszą zacząć robić to, co kochają. Tylko w ten sposób można otrzymać godną materialną nagrodę w energiach nowej ery kosmicznej. Miłość w swoich myślach i działaniach tworzy strumień energii o niewiarygodnej mocy, który przyciąga wszystkie korzyści świata.
  5. Wszystkie trudności, wszystkie przeszkody napotkane na drodze, musisz napotkać niezłomnie, bez narzekania czy narzekania, że ​​komuś wszystko da się łatwo i płynie w twoich rękach, a ktoś musi pracować i dziobać jak "kurczak na ziarnie" . Każdy ma swoją własną ścieżkę, ale nie każdemu udaje się przejść przez to do końca.
  6. Dla tych, którzy są pewni, że bez ciężkiej pracy nie można wyciągnąć ryby ze stawu, to nie zadziała. Niemożliwe jest zaprogramowanie się na negatyw, pieniądze przyciągają tych, którzy czerpią radość i przyjemność z pracy.
  7. Energia pieniędzy i jej prawa są takie, że trafiają tylko do tych, którzy ich kochają. Energia pieniędzy nie ma koloru: jest namalowana przez samego człowieka. Dlatego, aby kochać pieniądze, należy kochać życie wypełnione wielką i jasną energią.