Bardzo często ludzie mają tendencję, aby ozdobić swoje ręce, bo są najłatwiejsze do pasa, więc było tam robi tatuaże, zwłaszcza na ramieniu. Dla kobiet, które chcą przyciągnąć uwagę lub pokazać swoją siłę, jest to najbardziej pożądane.

Dlaczego na ramieniu?

Ramię ma kilka ważnych zalet, które odgrywają ważną rolę w wyborze obszaru rysunku.

Zalety lokalizacji tatuażu na ramieniu:

  • łatwość wdrożenia;
  • może zrobić dowolną wielkość;
  • umiejętność tworzenia trójwymiarowych obrazów;
  • Możesz iść do tyłu lub klatki piersiowej, jeśli planujesz narysować duży rozmiar.
  • najszersza i najgładsza skóra na ramieniu, dzięki czemu tatuaż jest bardzo czysty i równy;
  • najmniejsze odkształcenie w czasie;
  • łatwe do ukrycia przed innymi lub, odwrotnie, do zademonstrowania;
  • niska czułość.

Miło patrzeć tatuaże na ramieniu kobiecym wybór wzoru powinien odbywać się w sposób odpowiedzialny, ponieważ należy go wybrać tak, aby nie żałować go i nie stosować procedury hodowlanej.

Najpopularniejsze tatuaże na ramię dla dziewczynek

Rośliny

Bardzo piękne kobiece tatuaże na ramieniu uzyskuje się za pomocą kwiatów lub gałązek kwitnących. Najczęściej tworzą róże, lilie i storczyki. Takie rysunki wyglądają dobrze w kolorze, wtedy możesz osiągnąć maksymalny realizm.

Serce

Niemal wszystkie kobiety są sentymentalne, a dzięki miłości lub wielkiemu cierpieniu są gotowe do przekazania swoich uczuć całemu światu. Rezultatem takich impulsów są tatuaże o różnych odmianach wykorzystania kształtu serca: z imionami bliskiej osoby w środku, krwawiące do łez, ze skrzydłami, przebite strzałami lub zerwane na dno.

Zwierzęta

Tutaj wyobraźnia kobiety nie jest niczym ograniczona. Najczęściej wybieramy żywe stworzenie, które symbolizuje postać. Często proszone są o przedstawienie drapieżników z rodziny kotów (zwłaszcza panter), motyli, biedronek, węży, delfinów i ptaków, zwłaszcza sów, jaskółek i kolibrów. Uwielbiają używać i obraz mitycznych stworzeń: smoków, jednorożców lub ptaków rajskich.

Abstrakcja

Na ramieniu są tatuaże należące do grupy unisex - to abstrakcja. Zwykle w salonie, w którym wykonywane są tatuaże, znajdują się specjalne katalogi rysunków, które nie mają konkretnego znaczenia, gdzie można wybrać to, co lubisz.

Ornament

Proste i nie tak wiele ozdób różnych narodów, znajdujących się w pasie (obejmujące całą rękę), koła, romb lub kwadrat, są bardzo popularne. Często można zobaczyć celtycki tatuaż na ramieniu. Są to złożone sploty, które wyglądają jak spirale lub labirynty, które mają określone znaczenie.

Niebiańskie ciała

Tatuaże na ramieniu mogą przedstawiać ciała niebieskie: słońce, planety, gwiazdy lub księżyc. Mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z czymś innym.

Ten człowiek

Rzadko, ale nadal są skłonni do umieszczenia na ramieniu twarzy danej osoby, lub nawet żadnej konkretnej fabuły z udziałem ludzi.

Słowa

Coraz bardziej popularne staje się uchwycenie na ciele czyichś sprytnych i sławnych powiedzeń lub nazw, które mają specjalne znaczenie dla osoby, która dostaje tatuaż. Najczęściej na napisy używane są piękne kursywa, łacina lub hieroglify. Ważne daty mogą również zostać zapisane. Na przykład ciało matki wskaże daty urodzenia swoich dzieci i ich imiona.

Cokolwiek wybierzesz jako wzór dla swojego tatuażu na ramieniu, pamiętaj, że wiele nie znaczy pięknie, więc zanim zastosujesz farbę, zrób szkic swoich przyszłych tatuaży na skórze i zobacz, jak będzie wyglądać na twoim ciele.

tatuaże kobiece na ramieniu 1tatuaże kobiece na ramieniu 2tatuaże kobiece na ramieniu 3
tatuaże kobiece na ramieniu 4tatuaże kobiece na ramieniu 5tatuaże kobiece na ramieniu 6
tatuaże kobiece na ramieniu 7tatuaże na ramieniu 8tatuaże kobiece na ramieniu 9