Wszyscy są dobrzy komputer typu tablet , po prostu nie zawsze wygodnie jest oglądać filmy na ekranie - ekran jest za mały ... Uważamy, że ci, którzy choć raz spróbowali rozjaśnić czas wolny dużej firmy filmem na tablecie, nie mogą nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Ale wydaje się, że ten czas stał się przeszłością, ponieważ pierwsze modele tabletów z wbudowanym projektor .

Tablet Lenovo Yoga Tablet Pro 2 z wbudowanym projektorem

Tablet Joga Tablet Pro 2, będący owocem chińskiej firmy Lenovo, stał się wyjątkowym produktem tego rodzaju. Po pierwsze, jest to jeden z nielicznych tabletów używających systemu Android, który ma tak duży ekran - jego przekątna ma 13,3 cala. Po drugie, tablet jest wyposażony we wbudowany projektor, który pozwala w każdej chwili zamienić zwykły dom w pełnoprawne mini-kino. I pomoże mu w tym wyjątkowym systemie odtwarzania dźwięku tabletu: głośników stereo i subwoofera. Nie może się nie radować i interesować, a przy tym przemyślany projekt obudowy. Znaczna wielkość i waga tabletu sugerują jego użycie jako raczej stacjonarnego lub nawet ściennego urządzenia. Dla wygody umieszczenia w tym przypadku przewidziano specjalną podpórkę i uchwyt uchwytu. Połączmy to z wystarczająco długą baterią i otrzymajmy idealne urządzenie do różnych prezentacji, gier i aranżacji kina domowego.

Najważniejsze funkcje:

  1. Wydajność . Tablet działa na procesorze Intel Atom Z3745, który ma cztery rdzenie z częstotliwością roboczą 1,86 GHz. Należy zauważyć, że dla urządzenia z Androidem jest to bardzo, bardzo przyzwoita wydajność, która pozwala w pełni wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia - oglądanie filmów w dobrej jakości, gier itp. Ilość pamięci RAM Tablet Pro 2 to 2 GB, ilość pamięci flash - 32 GB. Możliwe jest również zainstalowanie zewnętrznej karty pamięci, dla której istnieje specjalne złącze. Obsługuje tablet i współpracuje z dyskami zewnętrznymi, które wymagają specjalnego adaptera do połączenia.
  2. Czas pracy Duża pojemność baterii wynosząca 9600 mAh pozwala cieszyć się wszystkimi funkcjami tabletu przez długi czas bez ładowania. Aby oglądać pełnowymiarowe wideo w trybie offline, otrzymasz około 6 godzin z rzędu (czyli dwa lub trzy pełne filmy) i zagrasz w swoje ulubione gry - około 7,5 godziny. Wydłużenie "życia" tabletu i pomaga wielu gadżetom oprogramowania: wymuszone wyłączanie w tle energochłonnych aplikacji działających w tle, automatyczne odłączanie z Internetu i systemu GPS w czasie bezczynności itp. Wszystkie te sztuczki oszczędzają do 30% naładowania baterii.
  3. Projektor . Tablet Lenovo Yoga Tablet Pro 2 nie może być nazwany pionierem w świecie urządzeń mobilnych
    lenovo tablet jogi z projektorem
    wbudowane projektory - przed nim na rynku pojawiło się kilka smartfonów o podobnej funkcji. Ale jeśli poprzednicy projektora nie mogli się pochwalić ani jakością obrazu, ani wygodą interfejsu, to w Yoga Tablet Pro 2 sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Projektor pico jest realizowany w technologii micromirror DLP ze źródłem światła LED (RGB LED). Pozwala to na uzyskanie z odległości 1 metra, choć niezbyt dużej (około 60 cm w przekątnej), ale dość wyraźnego obrazu. Ostrość osiąga się dzięki specjalnemu systemowi autokorekcji. Oczywiście, jako poważna alternatywa dla samodzielnych projektorów, taka tabletka nie powinna być brana pod uwagę, ale jest odpowiednia do rodzinnego oglądania slajdów lub prezentacji roboczej.