Jednoczęściowy strój kąpielowy wraca na plaże. I wybierając strój kąpielowy jednoczęściowy w 2013 roku, warto zwrócić uwagę na kształt i kolorystykę.

Stroje kąpielowe: nowy sezon

W najnowszych kolekcjach strojów kąpielowych oprócz klasycznych modeli dostępnych jest wiele opcji o złożonych geometrycznych kształtach. Szczególnie popularne są modele z otwartym tyłem i głębokim dekoltem. W przypadku odbitek i kolorowania konieczne jest nadanie pierwszeństwa tematyce morskiej. Stroje kąpielowe z białymi i niebieskimi paskami i geometryczne wzory są tak samo istotne jak w poprzednim sezonie. Jeśli chcesz nowości, spójrz na modne jednoczęściowe kolekcje strojów kąpielowych z 2013 roku wykonane w stylu płótna z sznurowaniem i skórzanymi wykończeniami. Interesujące są również opcje, które powstają w połączeniu z białą tkaniną i tkaniną w kolorze kości słoniowej Nowe modele strojów kąpielowych w tym sezonie są preferowane, aby wybrać neutralne kolory - motywy kwiatowe, odciski etniczne i graficzne lub kombinację jasności, neonowych kolorów i pastelowych kolorów. Ten sezon letni jest również istotny drukowanie lamparta , obrazy pandy, geparda lub tygrysa na tkaninie kostiumowej.

Ciekawe są modele sąsiednich strojów kąpielowych w 2013 roku, obszyte delikatnymi koronkami, wstawkami z drobnej koronki i różnymi haftami. Te stroje kąpielowe wyglądają bardzo stylowo i uwodzicielsko. Są idealne dla delikatnych i romantycznych dziewczyn. Jasny haft na jednokolorowym stroju kąpielowym wygląda bardzo pięknie i oryginalnie.

Nie rezygnuj z modeli z marszczeniami lub baskami. Szczególnie interesujący będzie monofoniczny ciemny kostium kąpielowy z jasną baskinką lub stanikiem. Warto zauważyć, że taki strój kąpielowy pomoże i ukryje kilka wad postaci. Jeśli masz zbyt wąskie ramiona - wybierz strój kąpielowy z jasnym gorsetem i neutralnym dołem. Więc odwrócisz uwagę od nieproporcjonalnie szerokich bioder i optycznie powiększysz klatkę piersiową i ramiona. Ale aby osiągnąć przeciwny efekt - aby zwiększyć zbyt wąskie uda, pomoże jasna baska lub spódnica, która często jest wyposażona w strój kąpielowy. Jeśli masz strój kąpielowy bez baskii lub spódnicy, użyj jasnego pareo.

Modne stroje kąpielowe

Slipy kąpielowe znanych marek zachwycą każdego fashionistę. Zamknięte stroje kąpielowe z geometrycznym wzorem wstawek z siatki wyglądają bardzo interesująco. Strój kąpielowy z niskim dekoltem wygląda bardzo ekstrawagancko. Na przykład jasny różowy kostium kąpielowy Jean Paul Gaultier. Te kostiumy kąpielowe są często ozdobione ozdobnymi pasami. Ciekawy kostium kąpielowy z głębokim dekoltem i jaskrawym nadrukiem z Paul & Joe, uzupełniony paskiem taliowym i piękną klamrą. Podobnie jak model czarnego stroju kąpielowego Jason Wu.

Ale dom mody Felder Felder oferuje stroje kąpielowe, ozdobione marszczeniami i falbankami. Takie modele są wykonane w jednym kolorze i z gradientem. Całkiem interesujący jest model z haftem na staniku i bez ramiączek. Te stroje kąpielowe można nosić nie tylko na plaży, ale także jako strój na wycieczkę na imprezę na plaży. Trzeba tylko dodać spódnicę lub zawiązać pareo .

Jasne i przezroczyste stroje kąpielowe Monokini pozwalają wyróżnić się nawet na plaży. Otwarte formy i ażurowe czynią te modele bardzo kobiecymi i łatwymi. Ogromny wybór różnych stylów monokini zadowoli każdego fashionistę: monofonicznego i kolorowego, z nadrukami i wzorami, z jednym pasem lub zestawem pasków i fantazyjnym przeplotem wielu bez ramiączek.

Bez względu na strój kąpielowy - najważniejsze, że podkreślił swoją figurę, a subtelnie ukrywa wszystkie swoje wady.

zintegrowane stroje kąpielowe 2013 1zintegrowane stroje kąpielowe 2013 2luźne stroje kąpielowe 2013 3
jednoczęściowe kostiumy kąpielowe 2013 4jednoczęściowe kostiumy kąpielowe 2013 5jednoczęściowe kostiumy kąpielowe 2013 6
zintegrowane stroje kąpielowe 2013 7jednoczęściowe kostiumy kąpielowe 2013 8luźne stroje kąpielowe 2013 9