Cięcie letnich rzeczy może i powinno być inne niż cięcie modeli na inne pory roku. Przyczyna tego i specjalne, lekkie materiały wysokiej jakości i warunki pogodowe. Preferowane są darmowe style, które nie krępują ruchów, a jednocześnie wyglądają imponująco. Zidentyfikowaliśmy 5 najciekawszych i najbardziej praktycznych modeli, które można wykorzystać w codziennym życiu współczesnej kobiety.

Letnia sukienka i spódnice

Zgodnie z rysunkiem . Cięcie to prezentowane jest w klasycznych sukienkach z płaszczem i ołówkowych spódnicach. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to zbyt surowe, ale potrzebna wolność i nieformalność można nadać zdjęciu za pomocą:

 • top (dopasuj darmowy t-shirt a la boyfriend, Przytnij wierzchołek );
 • buty (tenisówki, pantofle lub tenisówki);
 • kolory (wybierz etniczne lub kwiatowy nadruk , paski, groch, i tak dalej);
 • akcesoria (masywny naszyjnik, długie kolczyki, torebka hobo lub shopper rozrzedza każdy zestaw).

Sukienki i spódnice z bawełny są najlepsze na lato. Niestety, nie są tak łatwe do znalezienia - większość produktów wykonana jest z poliestru, z tą samą syntetyczną wyściółką.

Przy okazji, na podszewce: młode dziewczyny o zaciśniętej sylwetce mogą to zaniedbać, podczas gdy kobiety w tym wieku nie polecają. Podszewka pomaga im "podnieść" kształt i nieznacznie dostosować kształt.

letnie sukienki i spódnice1letnie sukienki i spódnice2letnie sukienki i spódnice3
letnie sukienki i spódnice4letnie sukienki i spódnice5letnie sukienki i spódnice6

Wytnij "trapezoid" . Ten styl modnych letnich sukienek i spódnic jest pokazywany kobietom z typem figury "odwrócony trójkąt" - poprawi to proporcje. W zależności od schematu kolorów zestaw może wyglądać tak:

 • powściągliwy (w tym przypadku będziesz potrzebował jasnych akcesoriów do akcentów);
 • Skutecznie (jeśli rzecz sama w sobie wygląda oryginalnie, to musi być uzupełniona o spokojne, neutralne elementy).

Cięcie to najczęściej występuje w letnich letnich sukienkach. Ekspansję można wykonywać na poziomach, zmarszczkach, klinach i tym podobnych.

letnie sukienki i spódnice7letnie sukienki i spódnice8letnie sukienki i spódnice9
letnie sukienki i spódnice10letnie sukienki i spódnice11letnie sukienki i spódnice12

Puszysta spódnica . Wszystkie takie modele letnich sukienek i spódnic będą wyglądały bardzo kobieco. Długość midi odniesie się do toalet angielskiej damy - dyskretnej i eleganckiej oraz mini - do nowoczesnego amerykańskiego stylu ulicznego.

Do sukienki z puszystą spódnicą pasuje:

 • bolerko lub lekka krótka kurtka na wieczór;
 • buty na obcasie na przeciętnej pięcie lub sandałach z cienkimi membranami (lepiej rezerwować szorstkie buty dla innego wyglądu);
 • kopertówka lub mała torebka w ręku.

Spódnice są mniej wymagające, można je bezpiecznie nosić:

 • modny top z plisami;
 • sandały z wysokim gladiatorem;
 • trampki lub letnie trampki i inne stylowe rzeczy.
letnie sukienki i spódnice13letnie sukienki i spódnice14letnie sukienki i spódnice15
letnie sukienki i spódnice16letnie sukienki i spódnice17letnie sukienki i spódnice18

Łączona długość . Letnie sukienki i spódnice modelu "high low" nie wychodzą z mody - z rąbkiem różnej długości. Wielkość różnicy i długość "ogona" za każdą z mody wybiera się według gustu i okazji. Jeśli nie wiesz, na co się zatrzymać, skorzystaj z prostej porady: w upalny dzień kup krótkiego modelu z minimalną różnicą bawełny, modalu lub wiskozy, a na wieczór - bardziej spektakularny, sięgający od tyłu do podłogi, od płynącego jedwabiu lub poliestru.

letnie sukienki i spódnice19letnie sukienki i spódnice20letnie sukienki i spódnice21
letnie sukienki i spódnice22letnie sukienki i spódnice23letnie sukienki i spódnice24

Maksymalna długość . Długie letnie sukienki i spódnice - rodzaj różdżki-zashchalochka dla kobiet. Staną się alternatywą dla spodni w ostatnich dniach przed depilacją, chowają wystające żyły (problem wielu kobiet w wieku 50+), zakrywają blade nogi, aż dostatecznie się rozświetlą. Zasady łączenia modeli maxi z butami są proste: pięta jest dla wyjścia, klin i niski skok są dla codziennego życia. Aby uzyskać bardziej indywidualny wygląd, porzuć zwykłe plisowanie na rzecz etnicznych odbitek - dzięki spódnicy lub sukience o takim kolorze możesz z łatwością stworzyć styl "boho" lub "hippie".

letnie sukienki i spódnice25letnie sukienki i spódnice26letnie sukienki i spódnice27
letnie sukienki i spódnice28letnie sukienki i spódnice29letnie sukienki i spódnice30