Do tej pory obuwie damskie uważane jest za integralny i bardzo ważny składnik całego obrazu. Dlatego wszystkie modne kobiety łączą wybór stylowych butów jest bardzo ważne. I nie bez powodu. W końcu za pomocą butów możesz zamienić Kopciuszka w księżniczkę. Wraz z nadejściem sezonu jesienno-zimowego, buty zamknięte stają się coraz bardziej popularne. Dlatego warto wiedzieć, jakie stylowe buty będą odpowiednie dla dziewczynek w nadchodzącym okresie.

Przede wszystkim chciałbym zauważyć, że we wszystkich porach roku wszyscy twórcy mody uważali za najbardziej stylowe damskie buty na obcasach. To obcas sprawia, że ​​wizerunek jest kobiecy, delikatny, ale jednocześnie niezależny.

Stylowe buty na jesień

Jak tylko nadejdą pierwsze dni jesieni, które nie są tak zimne, ale nie są szczególnie ciepłe, najbardziej aktualne buty to buty zamknięte i półzamknięte. Należą do nich modele takie jak czółenka i buty o zamkniętym nosku i pięta na wysokim zapięciu. Te buty są praktyczne na okres złotej jesieni, ale w ogóle nie nadają się do pory deszczowej i błota pośniegowego. To w takim momencie te stylowe buty zastąpione są stylowymi butami, półbuty i buty demi . W tym sezonie najmodniejsze są takie modele butów z wysokimi klinami lub obcasami. Jednak najbardziej praktyczne są stylowe buty z niskimi obcasami lub płaskimi butami. Takie style to wygodne buty i grube buty na małej, stabilnej pięcie, a także modne wysokie buty płaskie.

Stylowe buty dla kobiet 1Stylowe buty dla kobiet 2Stylowe buty dla kobiet 3
Stylowe buty dla kobiet 4Stylowe buty dla kobiet 5Stylowe buty dla kobiet 6

Stylowe buty na zimę

Wybierając obuwie zimowe, styliści preferują wygodną płaską podeszwę bez podnoszenia. W tym sezonie najbardziej popularne są napompowane buty wykonane z wodoodpornego i wodoodpornego materiału, buty wykonane z naturalnej skóry ze sznurowaniem, a także stylowe futra uggs, które przeszły z poprzedniego sezonu.

Stylowe buty dla kobiet 7Stylowe buty dla kobiet 8Stylowe buty dla kobiet 9
Stylowe buty dla kobiet 10Stylowe buty dla kobiet 11Stylowe buty dla kobiet 12