Norek produktów - to nie tylko świetny kompromis między ceną a eleganckim wyglądem ubrań, ale także możliwość każdego dnia, aby wyglądała stylowo i elegancko. Dzianiny z norek doskonale łączą się z ubrań służbowych i casualowych, nadając całości wyjątkowego uroku i ocieplającego w chłodną pogodę.

Dzianiny norki - wariacje na temat

Projektanci oferują kilka różnych stylów tej modnej garderoby. Lista jest niewielka, ale dzięki uniwersalności dzianin futerkowych i prostocie kroju można za każdym razem wyglądać inaczej.

  1. Najdłuższa z wymienionych jest ponczo z dzianiny norki. To prawie kurtka, ale możesz ją nosić jako pelerynę. Z reguły ten produkt bez kaptura, bez cięcia i bez żadnych elementów złącznych. Istnieją modele dziane norek ponczo z falbany na krawędzi, istnieje więcej opcji młodzieżowych z zamkiem błyskawicznym lub pom-poms na krawatach. Niektóre style mają małe kieszenie.
  2. Dzianinowy szalik z norek to najmniejsza opcja ze wszystkich. Zwykle nosi się go jako dodatek do kurtki lub skórzanej kurtki. Dzianinowy szal z norek ma zwykle niewielką długość i jest ozdobiony elegancką broszką z dużymi kamieniami. Czasem zamiast broszki jest ozdoba w postaci róży, również z dzianin futerkowych.
  3. Najbardziej młodzieżowy styl - szalik z dzianiny norek. Jest to dobry dodatek do długiego płaszcza lub skórzanych krótkich kurtek. Okazuje się, że coś pomiędzy kapeluszem a szalem. Zakładasz kaptur na głowę i owijasz długie, wiszące ogony na szyi.
  4. Dzianinowy szal norek nadaje się dla biznesowej damy. Można go po prostu wyrzucić na ramiona lub zasztyletować piękną broszką z tomami. Ten styl dzianinowej norki zwykle zdobiony jest na brzegach futrzanymi frędzlami, a sam system dziania jest bezpłatny i skomplikowany.
Dzianinowa czapka z norek 1Dzianinowa czapka z norek 2String z dzianiny norek 3
Dzianinowa czapka z norek 4Dzianinowa czapka z norek 5Dzianinowa czapka z norek 6
Dzianinowa czapka z norek 7Dzianinowy ścieg minky 8Dzianinowa czapka z norek 9