Wśród wielu różnych środków dla stylizacja włosów Spraye wyróżniają się tym, że mają najjaśniejszą teksturę, dzięki czemu nie kleją się i nie obciążają włosów, dzięki czemu włosy wyglądają naturalnie. To narzędzie idealnie nadaje się do cienkich i niesfornych włosów, które źle i źle utrwalają stylizację.

Dzięki zastosowaniu sprayów do stylizacji pasma włosów stają się bardziej elastyczne, gładkie i elastyczne, przy jednoczesnym zachowaniu długotrwałej stylizacji. Ponadto, prawie wszystkie lakiery do włosów są wzbogacone o substancje, które zapewniają odżywienie i nawilżenie włosów, ich ochronę przed szkodliwymi czynnikami i regenerację.

Profesjonalne spraye do stylizacji

Wielu producentów kosmetyków produkuje spraye do włosów, więc trudno się nie zgubić w takiej odmianie. Aby ułatwić sobie wybór, rozważ kilka najpopularniejszych narzędzi, które mają pozytywne opinie:

  1. Termiczny ochronny spray do włosów "Tajemnice gorącej stylizacji od Heidi", Taft Schwarzkopf - narzędzie przeznaczone do nakładania na włosy przed użyciem prasowanie lub curling, pozwala dobrze utrwalić włosy i nie pozwala włosom na utratę wilgoci.
  2. Stylizacja włosów za pomocą składników pielęgnacyjnych, Schwarzkopf Professional Osis + - perfekcyjnie poprawiają stylizację włosów, trwale zachowują naturalny wygląd włosów, zapewniając im pełną opiekę.
  3. Spray do stylizacji włosów z rokitnika , Natura Siberica - produkt zawiera maksymalnie naturalne składniki, które zapewniają połysk, gładkość, odżywienie i nawilżenie, a także ułatwiają stylizację i czynią ją bezpieczną.
  4. Spryskaj włóknami lnu, nadając objętość cienkim włosom, Klorane - pozwala na tworzenie podstawowej objętości, bez kleistości i wagi, a jednocześnie pozwala zachować styl nawet w deszczową pogodę i chronić włosy przed agresywnymi efektami.
  5. Spray do objętości włosów, C: EHKO Crystal Style - umożliwia stylizację na dzień bez względu na pogodę, nadając włosom elastyczność, pompkę i blask.

Spray do stylizacji włosów w domu

Spray do stylizacji włosów można przygotować własnymi rękami. Na przykład, oto prosty przepis na spray dla łatwej stylizacji i blasku włosów na bazie cytryny.

Przepis na spray

Składniki:

    spray do stylizacji włosów w domu
  • cytryna - 1 sztuka;
  • woda mineralna - 180 ml;
  • alkohol - 5 ml.

Przygotowanie i stosowanie

Pokrój cytrynę w cienkie koła, umieść w emaliowanym rondlu i zalej nią wodę mineralną. Doprowadzić do wrzenia, odparować na małym ogniu, aby zmniejszyć objętość cieczy w 2 razy. Po schłodzeniu odcedź bulion i dodaj alkohol. Wlać do butelki sprayem, użyć przed pakowaniem.