Jakie style stylowych spódnic dziś nie istnieją? Projektanci oferują modele na każdy gust, portfel i kształt. Do tej pory, aby wybrać dobrą garderobę w surowym lub romantycznym, casual lub nieformalnym, jak również w każdym innym stylu nie jest trudnym zadaniem. Jednak naprawdę jeden z najbardziej oryginalnych i niezwykłych można nazwać latarką spódniczką. Ten styl jest wyjątkowy, ponieważ nie jest to długość maksymalna ani umiarkowana. Jest w skrócie i jest atrakcją atrakcyjnych modeli.

Latarnia spódnicy to produkt zwężany w talii i na dole. W tym samym czasie główna część pozostaje dość wolna i puszysta. Taki krój tworzy ciekawe pionowe fałdy fal, co sprawia, że ​​styl jest jeszcze bardziej stylowy i oryginalny.

Latarka-spódnica jest również prezentowana w różnych stylach. Na przykład zwięzła wersja monofoniczna lub klasyczna jest typowa dla modeli w ścisłym kierunku biznesowym. Spódnice młodzieżowe, latarnie uzupełnione jaskrawymi nadrukami, kontrastujące kombinacje, a także mogą być ozdobione stylowym wystrojem - sznurowaniem, futrzanym wykończeniem, kieszeniami na zatrzask i innymi rzeczami. Modele w stylu casual są najbardziej zróżnicowaną opcją. Do tego wyboru dostępne są różne rozwiązania w zakresie kolorów, materiałów i wykończeń.

Najbardziej popularne spódnice w stylu latarki to lekka bawełna lub perkal. Na okres międzysezonowy modele z dzianin i wełny stają się istotne. Ale w każdym przypadku wybór materiału powoduje dobry puszysty kształt.

Kim jest spódnica latarki?

Kupując spódnicę-latarkę, powinieneś wiedzieć, że nie każdy fashionista może pozwolić sobie na taki styl. Stylowe krótkie modele będą pasować tylko właścicielom szczupłej sylwetki. Szczególnie smukłe i cienkie powinny być nogi, ponieważ styl objętościowy optycznie nadaje im pełnię. Ponadto, nie nosić takiej spódnicy dla tych, którzy mają pełne biodra i nadmierną krągłość w okolicy brzucha. Ale zgrabne i inteligentne dziewczyny zademonstrują w takich ubraniach cienkie smak i nienaganne poczucie stylu.

spódnica latarka 1spódnica latarka 2spódnica latarka 3
spódnica latarka 4latarka spódnicy 5latarka spódnica 6
spódnica latarka 7latarka spódnica 8spódnica latarka 9