Francuski projektant Christian Louboutin od sezonu do sezonu podoba fanom mody ze stylowymi butami. Dziś prawdopodobnie nie trzeba już mówić o charakterystycznych oznakach modeli marki. W końcu każdy fashionista w tym trendzie zna je na pamięć. W wigilię ciepłego sezonu marka oferuje aktualne buty sezonowe. Znany na całym świecie Christian Louboutin zaprezentował stylowe botki jako najbardziej niezbędny i modny rodzaj akcesoriów. Według projektanta, takie buty mają wielkie przywileje przed butami, butami, butami na sezon wiosenny, ponieważ botki są zawsze modne i są bardzo poszukiwane.

Damskie botki firmy Christian Louboutin

Najmodniejsze modele znanej marki stały się laputenem, botki z cienkimi obcasami. Projektant zaprezentował takie buty cienką spinką i małą platformą. W tym samym czasie zaproponowano różne style w wyborze wierzchu botków.

Na wczesną wiosnę najlepszym wyborem będą najbliższe modele kawioru. Ciasna noga idealnie podkreśli smukłe nogi i pełen wdzięku chód. Takie botki są wszechstronne i nadają się do każdego rodzaju wyglądu. W cieplejszym sezonie odpowiednie będą modele z obniżonym oparciem do kostki. Jednak ten styl botków pasuje do modnych kobiet o cienkich nogawkach bez wad.

Klasyczne buty na buty na szpilkach również mają znaczenie. Według projektanta takie buty nie tracą na popularności. W kolekcjach marki klasyczne modele prezentowane są z wysokiej jakości skóry, zamszu, skóry egzotycznej.

Najpopularniejsze botki Louboutin to modele w kolorze czarnym. Szczególną uwagę zwraca się na buty o uniwersalnych beżowych kolorach. Ponadto projektant oferuje ekstrawagancką wersję bogatego odcienia - czerwony, niebieski, szkarłatny, koralowy.

Damskie botki Labouti to stylowe wykończenie z odrobiną luksusu. Wybierając modne obuwie, zdecydowanie powinieneś go zaakcentować. Jeśli nosisz klasyczną wersję lub model w stylu minimalnym, użyj kontrastu z szafą. Ale jeśli obraz jest powściągliwy lub surowy, rozcieńczyć go za pomocą botków z dekoracją. Francuska marka oferuje kobiece i romantyczne buty do butów z kokardką, obcasowe wykończenia z metalowym uchwytem, ​​paski i ciekawe rozwiązanie w samym projekcie, na przykład ze szczelinami lub otwartymi przestrzeniami.

Botki Laboutenes1Kostki do kostki Laboutenes2buty labuteny
Buty Laboutenes4Kozaki na kostki5Kozaki na kostki6
buty labuteny 7Kozaki na kostki8buty na kostce buty9