Gumowe buty są szybko myte, prawie się nie zużywają, ale teraz, dzięki najnowszej nowoczesnej technologii, nadal wygląda fantastycznie! Są tego rodzaje - wystarczające na gorące lato, deszczową jesień lub chłodną wiosnę.

Zobacz gumowe buty dla kobiet

 1. Buty . Jest to chyba pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl przy wymienianiu takich butów. Większość butów to wyłącznie guma, bez użycia dodatkowych materiałów (tekstylia, futra) - najlepiej nadają się one do deszczowych dni w umiarkowanych temperaturach. Modele z ozdobnym wykończeniem i specjalną podszewką z tkaniny wewnątrz damskich gumowych butów można z łatwością nosić w normalnych, suchych warunkach.
 2. gumowe buty1gumowe buty2gumowe buty3
 3. Buty i buty . Bardziej praktyczna opcja. Łatwiej je założyć, są wygodne do wypełnienia legginsy i dżinsy. Może być wykonany z gumy całkowicie lub tylko częściowo (na przykład w obszarze skarpety). Buty mogą być na niskim skoku lub na stabilnym pięcie lub klinie. W tym przypadku większość z nich ma niezwykle wygodny but - w końcu ten but został zaprojektowany przede wszystkim dla wygody. Inną powszechną opcją używania takich gumowych butów jest dawanie i ogród. Aby brud nie przedostał się do gniazda podczas pracy, można poszukać butów z gumką na górze.
 4. gumowe buty4gumowe buty5gumowe buty6
 5. Sandały przy niskiej prędkości . Mydelniczki - gumowe buty znane starszej generacji. Współczesne materiały różnią się jednak znacznie od tych, które były wcześniej - są bardziej miękkie, mniej ocierają się o stopy. Chociaż w stanie mokrym ryzyko powstawania modzeli jest nadal bardzo duże, więc zastanów się ostrożnie, zanim je kupisz!
 6. gumowe buty7gumowe buty8gumowe buty9
 7. Sandały na obcasach lub na klinie . Spodobają Ci się różne kształty i kolory. A czasami wyglądają jeszcze bardziej imponująco niż zamsz i skóra. Są często używane do sesji zdjęciowych lub kostiumów - cena jest więcej niż do zaakceptowania, a wygląd gumowych butów letnich dla kobiet jest znacznie mniejszy niż w przypadku kolorowych łodzi.
 8. gumowe buty10gumowe buty11gumowe buty12
 9. Mieszkania baletowe . Niektóre gumowe buty na niskich obrotach mają jedną wadę: może nie mieć nawet minimalnej pięty. A to nie jest dobre dla ciała z długimi skarpetami. Jeśli jednak poważnie dostroisz gumowe buty baletowe, być może kilka z nich powinno zostać kupionych wkładki silikonowe pod całą stopą z wkładką z tkaniny. Poczucie dotyku jest przyjemniejsze, a amortyzacja znacznie wzrosła.
 10. gumowe buty13gumowe buty14gumowe buty15
 11. Uderzając . Obejmuje to wszelkiego rodzaju klapki i klapki - niezbędne gumowe buty letnie na plażę lub na basen. Bardziej estetyczne i szlachetne modele (np. Klapsy, w których szczyt stylizowany jest na kryształ) mogą być bezpiecznie łączone z codziennymi sundressami na podłodze. Warto również zwrócić uwagę na to, że podeszwa wystarczająco zmiękcza uderzenie stopy w ziemię.
 12. gumowe buty16gumowe buty17gumowe buty18
 13. Buty . Aby ocenić ich komfort, każdy powinien dla siebie. Ale buty gumowe można nosić w razie potrzeby i na rajstopach - najważniejsze jest to, że nie mają wycięcia w obszarze skarpetki.
 14. gumowe buty19gumowe buty20gumowe buty21

Jak wybrać buty gumowe?

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest firma producenta. Poziom produkcji może wskazywać jakościowo lub niezbyt mocno obrobione brzegi (nie powinny mieć zadziorów). Druga to miękkość gumy. Nie ważne jak bardzo lubisz, nie warto brać zbyt miękko. W wysokich temperaturach silnie ugnie się pod naciskiem stopy.

Ogólnie rzecz biorąc, aby wybrać buty gumowe, które potrzebujesz w zależności od celu: do czego służy i gdzie się w nim wybierasz? Jeśli to buty lub buty do dawania, możesz kupić buty na rynku, ale jeśli planujesz wyjść na gumowe buty na spotkania z przyjaciółmi, do kina, a może nawet do pracy, lepiej przepłacić trochę, ale wziąć model marki, który będzie jest wykonany w modnym, modnym kolorze i stylu.