Najbardziej zrównoważony przedstawiciel klanu Kardashian, Robert, miał wielki spór z Czarną Herbatą, która spodziewała się dziecka od niego i, pomimo jej interesującej pozycji, nie chce już mieć z nią nic wspólnego.

Prawdziwa tygrysica

Krótki film pojawił się w Snapchacie 29-letniego Roba Kardashiana, w którym oskarżył swoją 28-letnią pannę młodą Czarne Chiny w ataku. Dziewczyna, którą nazywa "psychotyczną suką", powiedział, drapiąc go po ręce. W tym przypadku winowajca siedzi obok niego i śmieje się.

Zgodnie z pogłoskami, Rob czytał podejrzane wiadomości w telefonie ukochanej, flirtuje z innymi mężczyznami i żąda od niej wyjaśnienia. Podczas tych walk Chiny użyły swojej broni - ostrych paznokci.

Czytaj także
  • Czarne Chiny oskarżyły całą rodzinę Kardashian-Jenner
  • Ekstrawagancka Amber Rose i Black China otworzyły Paradę Whores w Los Angeles
  • Czarne Chiny otrzymały zakaz zbliżania się Roba Kardashiana

Czyszczenie konta

Po opublikowaniu wideo, jedyny brat siostry Kardashian zrezygnował z subskrypcji stron swojej dziewczyny w sieciach społecznościowych, a także usunął z nią wszystkie zdjęcia. Ale Czarna, która jest w szóstym miesiącu ciąży, niosąca syna pod sercem, nie rozpacza, wierząc, że Rob powróci do niej i nadal będzie nosić pierścionek zaręczynowy.

Podczas gdy gwiazdy i ich przedstawiciele milczą i nie komentują skandalu, który miał miejsce między nimi.

Роб Кардашьян обижен на Блэк Чайну Роб очистил свой Instagram, оставив лишь свое фото Кардашьян показал в Snapchat царапины оставленные Чайной
Кардашьян боготворил невестуИдиллия в их отношениях закончиласьБлэк публикует свежие снимки, на котором видно кольцо с огромным бриллиантом