Wielokrotnego użytku pieluchy dla psów - To kolejne nowoczesne urządzenie, którego celem jest ułatwienie procesu opieki nad zwierzakiem.

Przeważnie chusteczki higieniczne wielokrotnego użytku dla psów są używane do nauczania szczeniąt, aby "robili swoje" w określonym miejscu. Pomaga to nie tylko wytrenować psa dowolnej rasy, ale także zachować w pierwotnej formie ulubione dywany, parkiet lub tapetę. Oczywiście można nadal brukować podłogi w mieszkaniu lub domu z gazetami, ale taka gorliwość raczej nie uratuje podłogi, która najprawdopodobniej będzie musiała się po prostu zmienić.

Ponadto, takie pieluszki pomagają zwierzęciu przejść proces rehabilitacji po chorobie lub w momencie jej wystąpienia, gdy spacery i wycieczki poza apartamenty są ograniczone lub całkowicie nieobecne. Pieluszka dla toalety Psy są bardzo wygodną alternatywą dla podłóg klatkowych.

Zasada działania pieluch wielokrotnego użytku dla zwierząt

Ich niewidzialna "praca" opiera się na zasadzie zwykłych pieluch dla dzieci. Mam na myśli, że wśród kilku warstw materiału wchłaniają się mikrogranule, które zamieniają wilgoć w żel. Taki proces całkowicie eliminuje pojawianie się i stagnację nieprzyjemnego zapachu, pomaga psu w utrzymaniu czystości i ułatwia proces czyszczenia dla właściciela. Materiał do produkcji to naturalne i hipoalergiczne tkaniny, które umożliwiają stosowanie pieluszek żelowych dla psów dowolnej, nawet najbardziej wybrednej rasy.

Czym są pieluchy dla zwierząt?

Nawyki i nałogi mają każdego zwierzaka. Czynniki te, a także wielkość psa lub kota, zostały wzięte pod uwagę przez producentów pieluszek. Przyczyniło się to do pojawienia się szerokiej gamy takich urządzeń, a mianowicie:

  • Nauczanie pieluch dla psów o atrakcyjnym zapachu. Specjalne zapachy dosłownie "przyciągają" zwierzątka, aby odzyskać je w pieluchach, a nie w żadnym innym miejscu;
  • Pościel przeciwbakteryjna wielokrotnego użytku ma szczególne znaczenie, jeśli zwierzę jest bardzo chore, przeszło operację lub podróżuje wraz z właścicielami transportem publicznym. Mogą chronić zarówno inne zwierzęta, jak i samego psa przed różnymi pasożytami i innymi chorobami;
  • pieluszki ze wskaźnikiem wilgoci są najmodniejszym wynalazkiem nowoczesnego przemysłu. Pokazują dokładnie, kiedy miot musi zostać zmieniony i wysłany do prania.

Zalety wielokrotnego użytku pieluch dla psów

Już sama nazwa urządzenia ujawnia jego główną zaletę, a mianowicie możliwość wielokrotnego używania pieluchy. Oznacza to, że możesz bezpiecznie wysłać produkt do prania, ponieważ jest zanieczyszczony i nie bój się, że jest on zdeformowany lub traci swoje właściwości. Ponadto, pieluchy są często wyposażone w lepki tył, który pozwala zapiąć je w jednym miejscu i nie myśleć o tym, co zwierzę weźmie je lub będą się stale czołgać. Wychodząc z tego wszystkiego, istnieje kilka głównych zalet, które klienci czują pieluszki wielokrotnego użytku dla psów:

  • oszczędności kosztów;
  • skrócenie czasu spędzanego na utrzymaniu zwierząt i mieszkań w czystości;
  • nie trzeba ciągle martwić się kurczącym się zapasem pieluch.
  • pieluszki wielokrotnego użytku dla psów 1

Jak wybrać pieluchę dla swojego psa?

Oczywiście, każdy właściciel próbuje kupić najlepszy model dla swojego zwierzaka. Jednak nie powinieneś ścigać mody i lekceważyć cech temperamentu i nawyków zwierzęcia. Na przykład, pieluszki wielokrotnego użytku tkaniny są bardziej odpowiednie dla tych, którzy lubią skubać i rozerwać. Ale zwykłe, które nie są wymazywane w automatyce, nie przetrwają tego "zastraszania" i są odpowiednie tylko dla bardzo spokojnych i dobrodusznych zwierząt domowych. Powinieneś również wziąć pod uwagę rozmiar psa lub kota, wymiary klatki lub nośnika, powierzchnię powierzchni, która ma być pokryta w domu, i tak dalej.