Wynalazek ostatnich lat - spodnie typu push-up - już mocno osadził się w szafach wielu fashionistek. Niektórzy używają ich od czasu do czasu, a kiedy trzeba wyglądać po prostu oszałamiająco, dla innych jest to opcja na każdy dzień, która jest w stanie wizualnie znacząco dostosować figurę.

Push-up majtki

Teraz w sklepach przedstawiłem wiele możliwości takiej bielizny. Ogólnie rzecz biorąc, majtki push-up są używane do zwiększenia pośladków lub bioder. Aby rozwiązać ten problem, mają specjalne wkładki, które symulują pożądaną sylwetkę.

Wszystkie takie modele są podzielone na dwa główne typy: spodnie z odpinanym push-upem i spodnie, wyposażone w pompkę push-up ze stałą wstawką. Oba typy pompek push-up dają zauważalny efekt przed i po, czyli znacznie dopasowują sylwetkę. Pierwsza opcja ma wygląd zwykłych spodni, które można nosić i myć w standardowych modelach. W tym przypadku, jeśli to konieczne, specjalne wkładki wkłada się do specjalnych kieszeni z tyłu bielizny, które są zawarte w zestawie, który ze względu na ich kształt i objętość, wywołuje pożądany efekt. Zalety takich modeli damskich majtek push-up set: są praktyczne, wygodne w użyciu, wygodne, odpinane zakładki pozwalają na wybranie objętości push-up oraz miejsca, w którym się znajdą. Pozwala to osiągnąć najpiękniejszy, naturalny i pożądany efekt. Jednak ta opcja ma również wadę: przy niewłaściwym posługiwaniu się zakładkami, możesz uzyskać asymetryczną objętość w obszarze księży, która wygląda okropnie, a nawet komicznie.

Spodnie korekcyjne typu push-up ze stałymi wkładkami produkowane są fabrycznie. Objętość w nich jest dystrybuowana na specjalnym sprzęcie i nie jest możliwa zmiana jej położenia ani grubości. W takich majtkach nie ma niebezpieczeństwa popełnienia błędu w lokalizacji lub asymetrii w pompce. Ale taka bielizna może być używana tylko zgodnie z przeznaczeniem, trudniej o nią dbać, a niektóre opcje nie wyglądają dość anatomicznie.

Jeśli mówimy o modelach, możemy spotkać się jako poślizgnięcia , więc i szorty lub majtki stringi push-up Wybór zależy od ubrań, w których planujesz nosić bieliznę korekcyjną, a także od indywidualnych preferencji każdej dziewczyny. Ponadto istnieją modele, które mogą tylko zwiększyć ilość bioder. Ponadto istnieją różne majtki z efektem push-up o wysokim lub niskim kroju. W tym samym czasie wysokie modele często mają efekt przeciągania w okolicy talii i brzucha, co sprawia, że ​​sylwetka staje się wizualnie jeszcze bardziej smukła i harmonijna.

Również modele bielizny różnią się w zależności od materiału produkcji i dostępności szwów. Push-up bezszwowe kalesony zwiększające pośladki będą całkowicie niewidoczne pod ubraniem, dzięki czemu można je nosić nawet w jasnych i półprzezroczystych wierzchnich rzeczach.

Wybór push-up z majtkami

Jeśli zdecydujesz się na zakup podobnego modelu bielizny, powinieneś ostrożnie rozważyć wiele czynników. Najważniejsze z nich: pożądany efekt i czas noszenia. Kiedy planujesz używać takich modeli do ciągłego noszenia, zdecydowanie powinieneś wybrać opcje wykonane z najbardziej naturalnych materiałów lub ze specjalnymi wkładkami do wentylacji i usuwania potu. W przypadku uroczystych wyjść lepsze są wzory bez szwu, ponieważ sukienki mogą być bardzo ciasne lub wykonane z cienkiego materiału. Jeśli planujesz połączyć takie spodnie ze spódnicami lub spodniami wykonanymi z gęstego materiału, to odpowiednie są modele ze szwem. Zwróć też uwagę na kolor. Beżowy jest uważany za najbardziej uniwersalny, ponieważ taka bielizna nie będzie widoczna pod żadnym materiałem. Czarne push-up majtki są również praktyczne.

majtki push-up1figi push-up2figi push-up3
majtki push-up4majtki push-up5majtki push-up6
majtki push-up7majtki push-up8majtki push-up9