Współczesna kobieta bardzo często wybiera bieliznę ze specjalną upodobaniem. Biuro domowe, sport i rekreacja mają własne modele. Culottes jest dziś dość wygodnym i popularnym modelem bielizny, choć uważana jest za jedną z najbardziej zamkniętych.

Co to są majtki typu culotte?

Tłumaczenie z francuskiej nazwy tej bielizny oznacza "zamknięte spodnie". I rzeczywiście, spodenki w spodniach mają tę samą długość z przodu iz tyłu, podczas gdy dolna część jest prawie pozioma.

Szczególną cechą culotte jest położenie szwu. Szew przechodzi pośrodku ciała: między pośladkami, a następnie przez genitalia i strefę łonową. Dość często model ten jest mylony z majtkami poślizgowymi. Ale jest to obecność określonego szwu, który pozwala na dopasowanie bielizny do ciała pomiędzy pośladkami, co odróżnia je od innych podobnych modeli. Za dolną częścią pośladków jest otwarta i obszar ten jest często ozdobiony różnymi koronkowymi wstawkami lub haftem. Nigdy nie znajdziesz takiego wariantu bielizny na strój kąpielowy.

Kto będzie pasował do spodni culotte?

Chociaż ten krój jest bardzo wygodny i wygląda całkiem imponująco, nie każda figurka będzie wyglądać przyzwoicie. Jest to raczej "niebezpieczny" rodzaj bielizny, ponieważ wizualnie skraca nogi, a biodra z kolei stają się szersze. Jest to więc świetna opcja dla chudych kobiet lub właścicieli 90-60-90 lat.

Istnieje opinia, że ​​charakter dziewczyny można określić przez jej bieliznę. W tym przypadku, damskie kolesie rozdają mówcę. To jest dziewczyna, która nieustannie mówi, a niekoniecznie o ważnych rzeczach. Jednocześnie miłośnicy Kyulotów są całkowicie niezdolni do słuchania.

Jak wybrać damskie majtki typu culottes?

Nawet ten, na pierwszy rzut oka, zamknięty model może być bardzo seksowny, jeśli wyszyjesz go z koronki. W każdym przypadku można łatwo podnieść majtki. Pamiętaj, że "prawe" majtki powinny stworzyć efekt drugiej skóry, nie pocierać ani nie uderzać w ciało. Materiał do produkcji bielizny musi przepuszczać powietrze i naturalną wilgoć. Produkt wysokiej jakości nie blaknie i nie traci kształtu po praniu (pod warunkiem, że przestrzegana jest prawidłowa temperatura). Są to powszechne oznaki dobrej bielizny. Oto kilka wskazówek, jak wybrać bieliznę:

  • każdy model "usiądzie" idealnie i stworzy poczucie komfortu, jeśli wybierzesz odpowiedni rozmiar (majtki nie powinny się zbierać w fałdach lub skakać ani pozostawiać śladów na skórze);
  • do codziennego noszenia lepiej jest preferować bawełnę lub dzianinę, zwłaszcza gdy siedzą;
  • jeśli zdecydujesz się nosić bardzo ciasne ubrania, warto wybrać bezszwowe spodnie typu culotte, i choć ich koszt jest dość wysoki, warto go kupić;
  • białe ubrania powinny być noszone pod białymi ubraniami (biały będzie również widoczny);
  • jeśli lubisz model syntetyczny, zwróć uwagę na wkładkę - powinna być tylko z bawełny;
  • bardzo ostrożnie podnosisz majtki pod ubraniem z niskim stanem, aby pranie nie wyglądało;
  • Pamiętaj, że koronkowa lub przezroczysta bielizna nie jest przeznaczona do noszenia na co dzień, jest to opcja na romantyczny wieczór;
  • Zwróć uwagę na etykietę: jeśli jest spandex lub lycra, oznacza to elastyczność produktu i będą one idealnie pasować do ciała;
  • Istnieją bardzo dogodne opcje z efektem symulującym, które napinają ciało i nie prezentują się;
  • przyzwoita bielizna nie może być sprzedawana na układach w okresie przejściowym lub na rynku, a lepiej jest zapłacić trochę więcej czasu, ale mieć pewność co do jakości i zadowolenia z wyboru.
Spodnie damskieSpodnie damskie Kyulolot 2Spodnie damskie
Spodnie damskie Kyulolot 4Spodnie damskieSpodnie damskie
Spodnie damskieSpodnie damskieDziewczęca bielizna culottes 9