Obietnica stworzenia idealnego wizerunku jest we wszystkim harmonią. Włosy, makijaż, biżuteria, czapki i okulary powinny być dobrze połączone ze sobą i być odpowiednie dla właściciela.

Jakie okulary mają kwadratową twarz?

Co do zasady dodatkowe akcesoria dobiera się tak, aby były stylowe i piękne, ale nie przyciągały do ​​siebie uwagi, ale tylko korzystnie podkreślały zalety samej kobiety. Nie jest to zaskakujące, ponieważ nikt nie chce zgubić się w cieniu tego czy tamtego, nawet najmodniejszej rzeczy. Jeśli jesteś przedstawicielem kwadratowej twarzy, powinieneś kupić okulary z następującymi zaleceniami:

  1. Odrzuć surowe i wyraźne kształty geometryczne. Nie zdobi cię. Okrągłe, takie, które nosił John Lennon, lub okulary prostokątne dla kwadratowego typu osoby kategorycznie nie pasuje.
  2. Miękkie, gładkie linie są tym, czego potrzebujesz. Są w stanie zrównoważyć ciężkie cechy kości policzkowych i brody. Małe owalne ramki będą wyglądać idealnie.
  3. Punkty nie powinny przekraczać twojej twarzy. W przeciwnym razie istnieje ryzyko zwrócenia niepotrzebnej uwagi na jego formę.
  4. Ramki z jasnym i efektownym wystrojem na zewnętrznych narożnikach są wizualnie w stanie skorygować kwadratowe linie.
  5. Dzisiejsze modele "cat-eye" - kiedy górne rogi są lekko uniesione - będą odpowiednimi okularami dla kwadratowej twarzy. Będą wyglądać harmonijnie i stosownie.

Okulary przeciwsłoneczne Square Face

Ogólnie rzecz biorąc, porady dotyczące wyboru ciemnych okularów nie różnią się od tych, które odnoszą się do opcji z dioptriami. Ale można również odtwarzać kolor obiektywu. Okulary przeciwsłoneczne o kwadratowej powierzchni mogą mieć soczewki o dowolnym, nawet najbardziej fantastycznym kolorze - zielonym, purpurowym, czerwonym lub różowym. Takie odcienie mogą złagodzić twoje funkcje.

kwadratowe okulary 1kwadratowe okulary 2kwadratowe okulary 3
kwadratowe okulary 4okulary do kwadratowej twarzy 5kwadratowe okulary 6
kwadratowe okulary 7kwadratowe okulary 8kwadratowe okulary 9