Jakiś miesiąc temu w prasie pojawiły się informacje, że książę William bawił się ze znajomymi w ośrodku narciarskim w Alpach. Reszta okazała się bardzo skandaliczna, a wielu fanów królewskiej rodziny zaczęło żałować Kate Middleton, żony księcia, mówiąc, że biedna dziewczyna cierpiała samotnie w domu w Londynie. Jednak dzisiaj media opublikowały interesujące wiadomości: Kate w tym samym czasie spoczywała na imprezowiczkach swojej siostry Pippy Middleton.

Пиппа и Кейт Миддлтон

Pippa i Kate Middleton

Przyjaciel Pippy opowiedział o szczegółach tego święta

20 maja siostra Kate Middleton będzie ważnym wydarzeniem - dziewczyna poślubia miliardera Jamesa Matthewsa. Z tej okazji zorganizowano imprezę dla dziewcząt, do której Pippa zaprosiła księżną Cambridge przyjaciół i własną siostrę. Wydarzenie to miało odbyć się w elitarnym kurorcie narciarskim Meribel we Francji. Rodzice Pippy i Kate, Carol i Michael, wynajęli prywatny odrzutowiec, który poprowadził dziewczyny na przeddzień wesela. Tam narzeczona i jej goście już czekali na domek klasy VIP.

Пиппа Миддлтон и Джеймс Мэттьюс

Pippa Middleton i James Matthews

O tym, jak dziewczyny spędzają wieczór panieński, powiedział magazyn The Sun's przyjaciel Pippy. Oto słowa w jej wywiadzie:

"Wszyscy naprawdę lubiliśmy wakacje. Zamieszkaliśmy w prywatnej rezydencji, w której był szef kuchni, który już wcześniej powiedział z góry preferencje Pippy i jej gości, a także uczestników. Wszyscy bardzo się starali, abyśmy czuli się komfortowo i komfortowo w domku. Właściciele dworu, gdy dowiedzieli się, dla kogo zostanie wynajęty, zrobili wszystko, aby zrobić na nas wrażenie. Gdy dotarliśmy do schroniska, zobaczyliśmy, że uczestnicy imprezy przygotowali pamiętniki, których okładki zostały wykonane z wysokiej jakości skóry, ciepłych butów ugg, pięknych zegarków i naszych ulubionych smaków wykonanych na zamówienie. Jeśli chodzi o samą imprezę, poszedł cicho i, jeśli mogę tak powiedzieć, domową atmosferę. Wieczór panieński został zamknięty i trwał 2 dni. "
Пиппа Миддлтон с подругой Кэти Ридмэн

Pippa Middleton ze swoją przyjaciółką Cathy Readman

Czytaj także
  • Książę William wyraził płeć przyszłego dziecka
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Roman Middleton i Matthews są bardzo szybcy

O tym, że Pippa zaczął się spotykać z Jamesem, prasa ogłosiła jesienią 2015 roku. Spotkanie młodych ludzi przez długi czas nie stało się, a zaledwie 2 miesiące po rozpoczęciu stosunków osiedlili się w rezydencji pod Londynem, gdzie zaczęli ustanawiać wspólne życie. Sześć miesięcy po wydarzeniu Middleton pokazał pierścionek na nienazwanym palcu, oświadczając, że James zaprosił ją, by została jego żoną. Zaangażowanie zakochanych miało miejsce podczas wspólnego weekendu w hrabstwie Cumbrii. Z relacji przyjaciela, Matthews wie, że przed wręczeniem pierścienia Pippa, miliarder zapytał ręce ukochanego Michała, jej ojca.

Роман Миддлтон и Мэттьюса очень стремителен

Roman Middleton i Matthews są bardzo szybcy

20 мая Пиппа выйдет за Джеймса замуж

20 maja Pippa wyjdzie za Jamesa

Пиппа Миддлтон с отцом Майклом

Pippa Middleton z Ojcem Michaelem