Dziś model Philippe znany jest na całym świecie z produkcji stylowych i wysokiej jakości obuwia. Tymczasem założycielem tej marki, Philippe Model, nie jest projektant obuwia, ale niezwykle utalentowany paryski kapelusznik.

Cechy butów marki Philippe Model

Chociaż Philippe Model był powszechnie znany z produkcji czapek, zawsze czegoś mu brakowało. W 1981 roku, poszukiwanie samego siebie poprowadziło utalentowanego projektanta do otwarcia własnego warsztatu obuwniczego w małym miasteczku niedaleko Wenecji.

Oryginalnie Philippe Model wyprodukował wyjątkowo eleganckie skórzane buty, które szybko zyskały popularność wśród fashionistek i kobiet mody z całej Europy. W 2007 roku, w wyniku współpracy Philippe Model i kreatywnego projektanta Paolo Gambato, powstała kolekcja jasnych i oryginalnych butów damskich, produkowanych pod marką Philippe Model.

Od tego czasu linia obuwia sportowego jest co roku aktualizowana o nowe modele. Większość z nich wykonywana jest w stylu retro, a design jest zdominowany przez efekt "laminowania" i metalicznego. Charakterystyczną cechą sneakersów i sneakersów Philippe Model jest to, że pomiędzy modelami z jednej pary, prawie zawsze jest dość znacząca, ale niezbyt zauważalna różnica.

Ten niuans jest typowy dla większości produktów słynnej marki i tylko potwierdza ich wysoką jakość i indywidualny styl słynnego projektanta. Chociaż cieszy się szczególnym powodzeniem trampki i trampki, asortyment produktów tej marki jest tak różnorodny, że może zaspokoić potrzeby absolutnie każdego kupującego.

philippe model1philippe model2philippe model3
philippe model4philippe model5philippe model6
philippe model7philippe model8philippe model9