W centrum uwagi pomagają nie tylko ubrania, ale także buty. Na przykład damskie buty ze skóry lakierowanej wyglądają tak imponująco, że są w stanie uzupełnić nie tylko modny wygląd, ale także dodać dobrego samopoczucia.

Co nosić buty lakiernicze?

Istnieje wiele możliwości noszenia tego rodzaju obuwia: jest to odpowiednie zarówno w codziennej, jak i świątecznej garderobie:

  • lakier buty na wysokich obcasach będzie wyglądać dobrze z surowym garniturem lub sukienką, ale w tym zestawie używaj biżuterii co najmniej;
  • lakierowane buty ze spinką nadającą się na wieczorne wydarzenie, możesz uszyć strój tak samo sprzęgło ;
  • Lakierowane buty na platformie są połączone z jeansami lub spodniami, a jeśli uważasz, że rzeczy nie są ze sobą w harmonii, spróbuj "zaprzyjaźnić się" z paskiem lub torbą lakierniczą;
  • czerwony lakier buty na wysokich obcasach lepiej jest zapisać na specjalną okazję i umieścić je w tej samej sukience w kolorze lub na czarno.
Jak dbać?

Głównymi wrogami butów patentowych są wilgoć, ciepło i zimno, dlatego lepiej jest nosić je w pomieszczeniach. Ale jeśli będziesz przestrzegać prostych zasad codziennej troski, twoja ukochana para będzie ci służyć przez bardzo długi czas. Po pierwsze, kupuj produkty specjalne, po drugie, nie używaj pędzla do czyszczenia lakierowanych butów, a po trzecie, regularnie wcieraj wazelinę lub glicerynę w buty i czyść je codziennie za pomocą miękkiej ściereczki.

Po lakierowaniu butów na wysokim obcasie w kolekcji butów każda kobieta może od razu odrodzić się - w końcu ten but sam w sobie jest jasnym akcentem. Czarne i brązowe buty będą stanowić wyjątkowy garnitur biurowy, a beżowe i niebieskie przypadkowe. Projektanci sugerują używanie innych kolorów i cieszenie się blaskiem, luksusem i szykownością lakieru, pomimo jego niepraktyczności.

Lakierowane buty 1Lucky shoes 2Lakierowane buty 4
Lucky shoes 3Lakierowane buty 5Lucky shoes 6
Lakierowane buty 7Buty lakierowane 8Buty lakierowane 9