Wybór dobrego prezentu jest niewątpliwie trudny. Jest tak chętny, by zadowolić ukochaną osobę, przyjaciela lub członka rodziny. Ale prezent to nie wszystko. Powinien być odpowiednio przedstawiony, a do tego potrzebne jest oryginalne opakowanie, ponieważ zwykły papier lub opakowanie jest nudne.

Ci, którzy naprawdę chcą zaskoczyć go, powinni zrobić oryginalne opakowanie na prezent własnymi rękami, co nie zajmuje dużo czasu. Gotowy, aby pokazać swoją kreatywność? Następnie oferujemy oryginalne pomysły na opakowania na prezenty, które można przyjąć za podstawę.

Pomysły na oryginalne pakowanie prezentów

Jeśli czas jest napięty, oryginalny okład na prezent może zająć ... pięć minut! Wszystko czego potrzebujesz to mały arkusz pięknego papieru wielobarwnego lub monofonicznego i wąską wstążkę. Prezent dla dorosłego może być po prostu zapakowany w papier jak starodawny papirus i pięknie zabandażowany taśmą. Aby dziecko z takiego splotu, zrobić duże "cukierki", wiążąc wstążkę z dwóch końców.

jak nietypowo spakować prezent 7jak nietypowe jest opakowanie prezentu 8

Inną wersją oryginalnego opakowania prezentów jest zwykły gruby papier, który jest szyty na brzegach przy pomocy maszyny do szycia, po uprzednim umieszczeniu prezentu w środku. Forma może być dowolna, lot fantazji nie jest ograniczony! Na przykład oryginał będzie opakowaniem prezentów świątecznych w postaci gwiazdy świątecznej, choinki lub buta Świętego Mikołaja.

jak nietypowo spakować prezent 9jak niezwykłe jest spakowanie prezentu 10

Kreatywne opakowanie na słodycze może być ... słodyczami! Z mastyksu można przygotować jadalne opakowanie w postaci woreczka, łuku lub balonu. Dziewczęta i dzieci docenią tę niespodziankę.

jak nietypowo spakować prezent 11jak wyjątkowo spakować prezent 12

Jeśli masz zamiar zrobić prezent dla dobrego przyjaciela, z którym łączy cię błyskotliwe chwile życia, to kwestia wyjątkowego upakowania prezentu jest szczególnie paląca. Oferujemy oryginalne opakowanie prezentu na urodziny lub inne święto, które na pewno zostanie zapamiętane.

Będziemy potrzebować:

 • komputer ze skanerem i drukarką;
 • papier błyszczący do drukowania zdjęć;
 • nożyczki;
 • klej;
 • ozdobny duży przycisk;
 • stepper.

Procedura:

 1. Aby wyjątkowo spakować prezent dla przyjaciela lub dziewczyny, stwórz pionową wstęgę zdjęć na komputerze za pomocą programu Photoshop, na którym masz nadruk urodzinowego chłopca lub kilka błyskotliwych chwil z twojego życia. Bardzo stylowy wygląd na zdjęciach z taśm w czarno-białych lub seryjnych ujęciach.
 2. Oryginalne opakowanie prezentowe własnymi rękami1
 3. Wydrukuj je na błyszczącym papierze i pociąć na taką samą długość paska.
 4. Oryginalne opakowanie prezentowe własnymi rękami 2
 5. Przyklej końce każdego paska, aby utworzyć koła. Uważaj, aby nie zabrudzić zdjęć za pomocą kleju.
 6. Oryginalny okład na prezent zrób to sam 3
 7. Kiedy klej wyschnie, przymocuj każde kółko pośrodku, po prostu myjąc je klejem i naciskając palcami.
 8. Oryginalne opakowanie prezentowe własnymi rękami 4
 9. Powstały "ósemki" klej w centrum ze sobą. Zamocuj ozdobny przycisk do miejsca mocowania za pomocą kleju. Możesz użyć pięknej broszki. Jeśli prezent dla przyjaciela, możesz dołączyć cyny cap do centrum swojego ulubionego drinka.
 10. Oryginalny okład na prezent zrób to sam 5
 11. Dołącz dekorację do pudełka prezentem za pomocą zszywacza.
 12. Oryginalny okład na prezent zrób to sam 6

Taki dar zostanie doceniony, nawet jeśli opakowanie wskazuje, że przyszedłeś wybrać z duszy. Należy zauważyć, że spersonalizowane opakowania są tak ładne, że sam prezent służy jako przyjemny dodatek. Kto z nas byłby niekomfortowy, gdyby otrzymał piękne pudełko, które zostało stworzone specjalnie dla Ciebie. Takie opakowanie i złamanie ręki nie wzrośnie. A to nie jest konieczne! Artykuły dekoracyjne z opakowania mogą stanowić dodatek do Twojego wnętrza lub po prostu kolejny przyjemny cacko w pudełku.

Pamiętaj, najważniejsze jest, aby rozpocząć kreatywność z duszą i dobrym nastrojem.