2014 jest bogaty w zmiany, nie tylko w branży mody, ale także w sztuce manicure. W tym roku naturalne piękno jest modne, ale obecność elementów szyku i brokatu jest niezbędna, ponieważ jest to główny nurt nowego sezonu. Proponujemy zapoznanie się z modnymi nowościami projektowania paznokci 2014.

Nowości w projektowaniu paznokci 2014

Główną nowością 2014 roku jest kształt paznokci. Gwoździe kwadratowe przestały mieć znaczenie, teraz głównym hitem jest kształt paznokci w kształcie migdałów i owalnych. Długość powinna być średnia, niezbyt krótka i niezbyt długa. Dla dziewcząt, które nie zmieniają swojego gustu i preferują tylko kwadratowe paznokcie, istnieje również doskonała alternatywa dla trendu: krawędzie paznokci muszą być lekko spasowane, aby uzyskać bardziej zaokrąglony kształt. Rezultatem będzie coś pomiędzy kwadratem a owalnym kształtem.

Nowy projekt paznokci 2014manicure księżycowy 2Nowy projekt paznokci 3
Nowy wzór paznokci 4Nowa stylizacja paznokci 5Nowa stylizacja paznokci 6

Jeśli chodzi o nowe wzory na paznokciach, w 2014 r. Klasyczna kurtka również uległa pewnym zmianom. Gatunek francuski manicure Stało się o wiele więcej, a mianowicie zastosowanie pionowej kurtki, kurtki z dwoma i trzema paskami, a także głównym hitem jest kurtka księżycowa, która została wymyślona przez stylistów marki Christian Dior. Kurtka księżycowa wykonywana jest od strony łuku w kształcie półksiężyca, a jej wyjątkowość polega na tym, że kolorystyka może być stosowana inaczej, od klasycznego białego i beżowego koloru do czarnego, czerwonego, żółtego i innych jaskrawych kolorów.

Również główną nowością 2014 roku są kolory metaliczne, wśród których najpopularniejsze są złoto, srebro, brąz i inne lśniące odcienie.

Aby stworzyć oryginalny projekt, styliści zalecają stosowanie różnych elementów dekoracyjnych, takich jak specjalne szablony, cekiny, kryształy, koraliki, rysunki, a także na bardziej uroczystych okazjach, artystyczne modelowanie zrobi.

Nowa stylizacja paznokci 7Nowa konstrukcja paznokci 8Nowy projekt Nails 9
Nowy wzór paznokci 10Nowa stylizacja paznokci 11Nowa stylizacja paznokci 12