Z wiekiem każda kobieta ma zwiotczałą skórę powiek, brwi lekko opadają, a skóra środkowej trzeciej twarzy wisi. Wszystko to nie wygląda atrakcyjnie, a ponadto kobieta starzeje się wizualnie. Ale czy jedynym sposobem na naprawienie takich niedociągnięć jest leżeć pod nożem chirurga? Nie, jest pełnowartościowy zamiennik chirurgii plastycznej - niechirurgiczny plastik powieki.

Nieoperacyjna chirurgia plastyczna powiek

Nieoperacyjne plastikowe powieki na oczy są całkowicie bezpieczną i skuteczną technologią odmłodzenia, wykonywaną za pomocą specjalnego lasera. Nie tylko nie zaszkodzi on zdrowiu pacjenta, ale jednocześnie nie ma ryzyka przypadkowego przemieszczenia tkanek twarzy, to znaczy, że rysy twarzy nie zostaną zniekształcone.

Za pomocą takich laserowo konturowanych powiek można pozbyć się:

  • "Starzenie się" wieku;
  • zmęczony wygląd;
  • zwisający nad górną powieką;
  • otyłość tłuszczowa.

Ponadto procedura ta ulegnie zmniejszeniu Torby pod oczami , oznaki zmian związanych z wiekiem i nabytych wad.

W jaki sposób przechodzi niechirurgiczne powieki z tworzywa sztucznego?

Wykonał niechirurgiczny plastik na przestrzeni wieków "azjatyckich" i "europejskich". Każda osoba może to zrobić, ale takie odmłodzenie może być wykonane tylko jakościowo, jeśli dokonano prawidłowych wstępnych pomiarów i oceny grubości skóry wokół oczu i stopnia jej odkształcenia.

Przed rozpoczęciem procedury kompletny środek do demakijażu , a następnie skóra twarzy jest leczona specjalnym środkiem znieczulającym (najczęściej jest to żel). To nie tylko zniekształca skórę, ale także zmniejsza próg bólu.

Laserowe niechirurgiczne powieki z tworzywa sztucznego nie wpływają niekorzystnie na oczy, ale aby nie uszkodzić gałki ocznej, nakłada się na nią soczewkę ochronną. Po tym następuje oszczędność skóry wokół oczu. Taka plastyczność górnej i oko z tworzywa sztucznego Dolne powieki są wykonywane przy pomocy innego lasera, ponieważ różne regiony mogą wymagać różnych efektów.

Po zakończeniu zabiegu na cały obszar wokół oczu pacjenta nakłada się zimne okłady. Po kilku minutach obszary poddane zabiegowi są smarowane antyseptycznymi maściami, które pomagają zminimalizować wszelkie zewnętrzne skutki działania lasera i ryzyko infekcji.

Operacja powiek nie powoduje poważnych powikłań, ale w pierwszych dniach po zabiegu może pojawić się łagodny ból, obrzęk, swędzenie lub zaczerwienienie powiek.