Zdarza się, że nastrój jest zerowy i nie chcę nic robić. Pozostaje tylko pogrubić się w przytulnym kocu, ugotować filiżankę kawy i włączyć film, który wydaje się być specjalnie stworzony dla kobiet i do podnoszenia nastroje . Istnieje wiele takich, jak w kinie krajowym i zagranicznych.

Lista filmów na dobry nastrój:

 1. "In jazz only girls" - trwały klasyk, który cieszy widza od ponad 50 lat. Niepowtarzalna Marilyn Monroe urzeka swoimi manierami, dziecinną naiwnością i spontanicznością. A jak dobrzy są jej partnerzy jako dwaj członkowie zespołu młodzieżowego!
 2. Filmy dla kobiet, aby ustawić nastrój 1
 3. "Groundhog Day" - amerykańska komedia, wydana na ekranach w 1993 roku. Jej bohater w tej opowieści wpada w swoistą "pętlę czasu" i jest zmuszony doświadczyć tego samego dnia, kiedy odbywa się festiwal świstaka.
 4. Filmy dla kobiet, aby ustawić nastrój3
 5. "Diabeł ubiera się u Prady". Ci, którzy są zainteresowani filmem do obejrzenia, aby ustawić nastrój, powinni zwrócić uwagę na ten film. Absolutnie kobiecy film, w którym dziewczyna umieszcza wszystko na ołtarzu swojej kariery w domu mody, ale w końcu rozumie, że miłość jest droższa.
 6. Filmy dla kobiet, aby ustawić nastrój4
 7. "Pasiasty lot". Bardzo zabawna komedia. W opowieści cała załoga okrętu niosącego tygrysy jest zmuszona ukryć się przed bestiami, które zdecydowały się być wolne.
 8. Filmy dla kobiet, aby ustawić nastrój7
 9. "Playing the Truth" - rosyjski film z udziałem tak wybitnych aktorów jak Gosha Kutsenko, Irina Apeksimova, Konstantin Yushkevich i Dmitrij Maryanov. Zgromadzeni w mieszkaniu, koledzy z klasy, którzy stali się dorosłymi, upili się do tego stopnia, że ​​zaczęli zadawać sobie nawzajem prowokacyjne pytania i odpowiadać tylko na prawdę.
 10. Filmy dla kobiet, aby ustawić nastrój2
 11. "Najlepszy dzień". W przypadku filmów, które podnoszą nastrój, włącz "Najlepszy dzień" ze stałym Dmitrijem Nagijewem. Film zawiera słynne kompozycje rosyjskiej sceny pop, a sam film kręcony jest w gatunku "komedii karaoke".
 12. Filmy dla kobiet, aby ustawić nastrój5
 13. "Czego chcą kobiety . " Wydaje się, że od premiery filmu każdy miał czas, aby go obejrzeć, i to nie tylko raz, ale obraz nie przeszkadza, a gra niezrównanego Mela Gibsona jest po prostu niesamowita i rozśmiesza cię, jak główny świat szokuje wewnętrzny świat kobiet.
 14. Filmy dla kobiet, aby ustawić nastrój6