Długie spódnice podłogowe zawsze były uważane za najbardziej tajemnicze, kobiece i wyrafinowane modele w kolekcjach tego obowiązkowego ubrania. Ostatnio kobiety mody coraz częściej preferują style umiarkowane i krótkie, błędnie wierząc, że taki wybór jest bardziej korzystny szczupła sylwetka , ponieważ nie kryje elegancji i atrakcyjności. W kolekcji maxi z 2016 r. Projektanci beznadziejnie przełamali ten stereotyp. Teraz każda dziewczyna, po przeprowadzeniu przeglądu popularnych modeli, będzie z pewnością przekonana o praktyczności, wszechstronności, a także nieodpartości tego ubioru. Zobaczmy, które modne spódnice są modne w 2016 roku?

Prosta spódnica maxi z zapachem lub szczeliną . Jeśli obawiasz się, że obraz z modelem w podłodze ukryje tylko twoją seksualność i kobiecość, to magiczne style z atrakcyjnym krojem do uda to idealny wybór dla Ciebie. Modnym rozwiązaniem w tym przypadku będzie również maxi-spódnica w zapachu rozkloszowanego kroju, którego leciutkie obszycie lekko rozwinie smukłe nogi.

spódnica maxi 2016 1spódnica maxi 2016 2spódnica maxi 2016 3

Plisowana spódnica maxi podwójne słońce . Modnym trendem tego sezonu stał się styl plisowanej wykładziny tekstylnej. Takie modele prezentowane są w wersji podwójnego słońca, która uzupełnia obraz lotnym chodem, nadając mu tajemnicę. Drobno plisowana spódnica maxi z linii A z pewnością sprosta trendom mody 2016.

spódnica maxi 2016 4spódnica maxi 2016 5spódnica maxi 2016 6

Prosta spódnica maxi z wysokim wzrostem . Modelka w sezonie 2016 była opcją prostego kroju z wysoką talią. Te spódnice są idealne na cały sezon, ponieważ projektanci zaprezentowali je z grubej bawełny, dzianiny i wełny.

spódnica maxi 2016 7Maxi Skirt 2016 8spódnica maxi 2016 9

2016 Zestawy Maxi Skirt

Oprócz różnorodności stylowych modeli, modne zestawy z maxi-spódnicą w 2016 roku są nie mniej rozległe. W tym sezonie piękna odzież doskonale pasuje do luźnych oryginalnych kokardek w swobodnym stylu. Grube buty i oversize sweter to stylowy wybór na spódnicę o maksymalnej długości. Proste, wysokie szwy dopełniają klasyczny wygląd elegancko i praktycznie. Ścisła koszulka i eleganckie sprzączki to modny wybór na spódnicę maxi z 2016 r. Ponadto długie modele są idealnym rozwiązaniem dla romantycznego stylu. W takim przypadku odpowiedni byłby szeroki model, a także style zapachowe. Wierzchołek takiego łuku musi być ciasno dopasowany. Aby być oryginalnym, użyj w romantycznym obrazie z długimi futrzanymi spódnicami, skórzaną szafą, metalicznym dekorem i przezroczystymi elementami.

spódnica maxi 2016 10spódnica maxi 2016 11spódnica maxi 2016 12