Natychmiast dwie światowej klasy gwiazdy Melanie Brown i Mariah Carey, nie przyzwyczajone do oszczędzania, stanęły w obliczu poważnych trudności finansowych. Warto zauważyć, że obie gwiazdy obwiniają byłych ukochanych swoich banków o spustoszenie ich banków.

Bankructwo Mel B

Kilka lat temu Melanie Brown, która dorobiła się fortuny jako wokalistka Spice Girls, mogła pochwalić się majątkiem o wartości 38 milionów funtów. Teraz torebka piosenkarza ma tylko 961 funtów.

O problemach z pieniędzmi na "pieprzowy pieprz" dowiedział się podczas jej procesów z mężem Stephenem Belafonte, z którym zamierza się rozwieść. Według Browna, ona po prostu nie jest w stanie płacić alimenty na utrzymanie, które Belafte i koszty sądowe wymagają.

Стивен Белафонте и Мелани Браун

Stephen Belafonte i Melanie Brown

Jako para para była zbyt luksusowym stylem życia niewspółmiernym do obecnego dochodu. Miliony wydawały na zakup wyspy jako prezent dla Stephena, aby uzupełnić kolekcję samochodów, które Mel gromadzi i biżuterię. Nawiasem mówiąc, kolekcja torebek Hermes Birkin, które Brown posiada, jest szacowana na pół miliona funtów.

Мел Би неравнодушна к дорогим автомобилям

Mel Bee nie jest obojętna na drogie samochody

Мел Би с сумкой Hermes Birkin

Mel Bee z torbą Hermes Birkin

Mariah Carey Losses

Mariah Carey, która z łatwością rozstała się z miliarderem Jamesem Packerem, musi nauczyć się oszczędzać. Niedawno piosenkarka nie była w stanie zapłacić za jej zakup w jednym z butików w Los Angeles, ponieważ jej karta nie miała wystarczająco dużo pieniędzy. Pisząc zawstydzenie w sprawie usterek technicznych, Carey popełnił błąd w innym sklepie.

 Мерайя Кэри

Aby naprawić swoją sytuację finansową, Mariah Carey powraca na scenę w Las Vegas 8 lipca

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey pozywa ją
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

W swojej dziurze w budżecie piosenkarka, która wydaje bajeczne dary na prezenty swojemu młodemu chłopakowi, Brianowi Tanakowi, uznaje winę Packera. Twierdzi, że dzięki niemu i ich związkowi okazało się, że pochodzą z lukratywnych kontraktów i wycieczek. Piosenkarz oszacował karę w wysokości 50 milionów, które będą zbierane od jednego z najbogatszych ludzi Australii przez sąd.

Брайан Танака и Мерайя Кэри

Brian Tanaka i Mariah Carey

Джеймс Пакер и Мерайя Кэри

James Packer i Mariah Carey