Bliźnięta i Byk są zupełnie innymi ludźmi, różniącymi się charakterem i podejściem do życia, dlatego wielu przedstawicieli tych konstelacji jest zainteresowanych tym, czy mają szansę na stworzenie szczęśliwego związku. Dziś porozmawiamy o kompatybilności w miłości mężczyzny Taurusa i kobiety z Bliźniąt, spróbujemy dowiedzieć się, czy potrafią się uszczęśliwić małżeństwo lub przedstawiciele tych znaków zodiaku lepiej się unikać.

Kompatybilność mężczyzn Taurus i kobiet Gemini

Główną różnicą między takimi ludźmi jest ich związek z życiem rodzinnym, kobieta Bliźnięta potrzebuje romansu, pieszczoty i ciepła, przygody w związkach, a dla człowieka Taurusa najważniejszą rzeczą jest spokój i stabilność, nawet jeśli są znudzone, to go nie przeraża. Związek rodzinny tych dwojga ludzi często się rozpada, ponieważ dla mężczyzny przytulność w domu jest bardzo ważna, potrzebuje żeńskiej gospodyni, a bliźniaczka, niestety, nie jest do tego przystosowana, nie będzie mogła spędzać większość czasu w kuchni, potrzebuje wolności, Pokonanie samego siebie zajmuje trochę czasu. Związek będzie silny tylko wtedy, gdy partnerzy podejmą wspólne kompromisy, na przykład mężczyzna przejmie część prac domowych, a kobieta Bliźnięta powinna poświęcić więcej czasu i uwagi swemu ukochanemu i docenić wszystko, co robi. Jeśli partnerzy ustępowali sobie nawzajem, wtedy w małżeństwie oboje będą szczęśliwi, człowiek Taurus stanie się prawdziwie lojalnym i kochającym mężem, a Bliźniaczka będzie "ozdabiać" związek i dodać pasji i różnorodności do życia rodzinnego.

Kompatybilność kobiety Bliźniacy i mężczyźni Taurus w seksie

Kobieta Bliźnięta jest bardzo pociągająca dla spokojnych i zrównoważonych mężczyzn z Byka, ona jest dla nich niczym oddech świeżego powietrza, śmiechu, "mechaniczna" natura, którą człowiek Taurus będzie szczęśliwy. Jednak nawet w łóżku, aby osiągnąć idealną kompatybilność, męski Taurus i kobieta Gemini muszą znaleźć kompromis, jeśli tak się stanie, wtedy życie intymne zapowiada się namiętnie i niezapomnianym.

mężczyzna taurus bliźnięta kobieta kompatybilność w miłości

Mężczyzna Taurus w seksie jest bardzo spokojny, pewny, zawsze przyciąga przeciwną płeć, ale nie kobieta Bliźnięta. To spokój i powolność, których te panie nie lubią, tęsknią za pasją, "burzami", więc jeśli mężczyzna Taurus daje to, czego potrzebuje jej kobieta, nie będzie problemów z seksem. Kobieta Gemini z pewnością będzie usatysfakcjonowana pod każdym względem, ponieważ przedstawiciel płci męskiej Taurus wpisany w seks jest bardzo uważny, jest w stanie zrealizować najskrytsze erotyczne fantazje kobiety Bliźniąt. Romans, pasja, emancypacja, wszystko to jednoczy kobietę Bliźniętę i człowieka Taurusa w seksie.