Co się stanie, jeśli połączysz dwa znaki kontrolowane przez planetę miłości? Związek pełen romantyzmu i idealizmu? Czy te relacje są takie same jak zamków lotniczych? W przypadku Wagi i Byka, dla których atrakcyjność może być natychmiastowa, prognoza astrologiczna jest całkiem korzystna, chociaż z pewnymi "ale".

Taurus and Libra - zgodność w miłości

Relacja między Taurus i Libra jest wyzwaniem dla każdego z nich, oba znaki są kontrolowane przez Wenus, ale reprezentują jej różne właściwości:

 1. Taurus uwielbia wygodę i polega na wyczuciu dotyku i smaku.
 2. Waga - pragnij piękna i polegaj na ich wzroku i węchu.

Jeśli istnieje między nimi atrakcyjność, mogą oszaleć z miłości, ale często dbają o to, zanim wejdą w romantyczny związek. Taurus jest często tajny i nie pozwala, by Libra dowiedziała się o sobie, a Wagi zbyt się martwi o zbyt długie znajdowanie błędów. Zarządzane przez Venus, Taurus i Libra kompatybilność jest wysoka show ze znakami kontrolowanymi przez Marsa:

 • Baran;
 • Scorpio.

Ale to nie daje jednoznacznie negatywnej odpowiedzi na pytanie, czy Taurus i Waga są zgodne. Podoba im się, że pewne przeciwieństwa mogą się nawzajem balansować:

 1. Byk pomoże wahaniom Wagi być stanowczym i zdeterminowanym.
 2. Waga otworzy Taurusowi różne strony problemu i uchroni cię przed podjęciem pochopnej decyzji.

Taurus and Libra - zgodność w małżeństwie

Taurus i Waga mają wiele wspólnych interesów. Obie romantyczne dusze kochają i cenią sztukę. Jeśli Taurus i Libra stworzą rodzinę, ich dom będzie ciepły i przytulny, idealny na domowe uroczystości. Doskonały w wyglądzie związek! Co kryje się za ekranem? Aby zrozumieć, jak właściwie połączyć dwa znaki Wagi Libra, warto pamiętać, do których elementów należą:

 1. Taurus jest znakiem Ziemi, myśli spokojnie i logicznie.
 2. Waga - powietrze, nieustannie mówiące o wszystkim, co masz na myśli. Taurus uważa to za denerwujące.

Kiedy ziemia spotyka się z powietrzem, pojawia się burza piaskowa. W przybliżeniu można więc opisać związek "kobieta-Wagra-Taurus". Ona jest znakiem kardynalnym i aktywnym, zawsze w ruchu i pełna pomysłów, upór Taurusa może ją bardzo zdenerwować. Ten konflikt między stałym znakiem (którym jest Byk) a kardynałem leży u źródła problemów związanych z ich kompatybilnością.

Archetyp Mythical Libra jest idealistą: dla nich wszystko musi być idealne. W relacjach będą nieustannie dążyć do poprawy życia pary, materiału i emocji. Łuski skupiają się na tym, jak rzeczy mogą i powinny być. Taurus jest dość realistyczny, jeśli chodzi o to, co dzieje się w życiu.

Taurus kobieta wagi

Taurus and Libra - kompatybilność w seksie

Taurus i Waga w seksie mają wspólną płaszczyznę, ale każdy ma swoje własne podejście do Wenus jako plan seksualnej przyjemności. Chodzi o wysublimowane planety:

 • Taurus ma Księżyc;
 • Libra ma Saturna.

Taurus dba o emocje i czułość stosunki seksualne , Libra chce dobrego i trwałego seksu. Bez względu na to, jak bardzo się różnią, Taurus i Waga są kontrolowane przez planetę miłości i przyciągają się do siebie nawzajem. Są w stanie rozstrzygnąć swoje różnice i spróbować dowiedzieć się o "drugiej stronie Wenus" zamiast czekać na niemożliwe od siebie. Zarówno łagodni kochankowie, jak i wystarczająco cierpliwi mogą stworzyć idealne połączenie.

Taurus and Libra - kompatybilność w przyjaźni

Zgodność Taurus i Libra w przyjaźni jest wysoka, komunikacja między tymi dwoma znakami wygląda tak, jakby dwie części jednej całości się spotkały. Wyrafinowana natura przyciąga zarówno sztukę, jak i kulturę. Wspólne pragnienia i cele prowadzą do nawiązania bliskich przyjacielskich relacji. Jednak to podobieństwo interesów nie może od razu się ujawnić - na pierwszy rzut oka nie jest to zauważalne. Ale im więcej Taurus i Waga rozpoznają się nawzajem, tym bardziej wspólne interesy, które odkryją, rozwiną wzajemny podziw.

Taurus i Waga - koledzy

Jak kompatybilny jest Taurus i Waga w pracy i w biznesie? Jako partnerzy biznesowi mogą grać świetną grę. Razem są w stanie znaleźć niezamieszkaną niszę i wstrząsnąć rynkiem dzięki udanym produktom lub usługom. Jako współpracownicy pracujący w tej samej firmie, raczej nie będą wrogami, ale nie będą blisko. Każdy ma własne rozumienie znaczenia pracy, co czyni ich ostrożnymi wobec siebie nawzajem:

 • dla Taurusa ważne są stabilne płace i komfortowe warunki pracy;
 • Waga musi rozwijać relacje w zespole.