konstruktorzy magnetyczne dla dzieci Dla dzieci w każdym wieku bardzo ważne są różne zabawki rozwojowe, ponieważ podczas zabawy dziecko uczy się świata, uczy się czegoś nowego, zapoznaje się z właściwościami przedmiotów i materiałów. Najmniejsze niemowlęta są przyciągane do jasnych zabawki, posiadające efekty dźwiękowe i świetlne, które można skubać, skręcić, potrząsnąć, złożyć do pudełka i wyjąć z niego. Starsi faceci są zainteresowani innymi budowa, w trakcie treningu, z którego możesz zebrać coś nowego i niezwykłego.

Jedna z najciekawszych gier edukacyjnych, ostatnio została projektantem magnetycznym.


Jak wygląda dziecięcy magnetyczny projektant?

Ogólnie rzecz biorąc, ta zabawa to zestaw metalowych kulek i magnetycznych patyczków, a liczba tych części i ich wartość zmienia się w zależności od wieku, do którego zabawka jest przeznaczona. Do jednej takiej kulki można przypiąć od 6 do 25 patyków - zależy to od wielkości figur.

Obecnie w sprzedaży istnieje ogromna liczba różnych odmian tej układanki. Oprócz patyków i kulek w pakiecie mogą być zawarte różne kształty geometryczne - kwadraty, trójkąty, prostokąty, postacie zwierząt, mężczyźni, samochody i wiele więcej; Pałki mogą być proste lub zakrzywione, długie lub krótkie. Ponadto projektant może być wykonany z dowolnego materiału - plastiku, drewna, metalu itp. Zazwyczaj zestaw zawiera wiele kolorowych części, ale są również jednokolorowe, które można pomalować według własnego gustu.

Drewniany magnetyczny projektant jest słusznie uważany za najbezpieczniejszy, w trakcie zabawy z nim dziecko nie wdycha zapachu zanieczyszczeń, a ponadto drzewo jest niezwykle przydatne dla małego organizmu - zmniejsza napięcie nerwowe i koi dziecko.

Dla dzieci w jakim wieku będą zainteresowani projektanci magnetyczni?

Począwszy od półtora do dwóch lat, dziecko może lubić jasne szczegóły świecącego magnetycznego projektanta. Dziecko niewątpliwie przyciągnie lśniące i migoczące postacie w różnych kolorach. Na początek popatrzy na nie, zmieni je, a następnie nauczy się dodawać do nich piramidy i coraz bardziej złożone formy.

Dla starszych dzieci dostępne są zestawy z dużą liczbą kulek i patyczków o zmniejszonej wielkości. Pokazując wyobraźnię, uczniowie klas juniorskich są w stanie zmontować z takiego magnetycznego konstruktora po prostu niesamowite figury. Zaangażowanie rodziców i przyjaciół, a także starszych braci i sióstr w grę, wymyślają nowe i nowe elementy, niestrudzenie zmieniają szczegóły. przez długi czas, zarówno dzieci, jak i dorośli, i, oczywiście, bardzo przydatne. Podczas gry rozwijają się zdolności motoryczne rąk, logika, wyobraźnia przestrzenna, myślenie figuratywne, potencjał twórczy. Ponadto, podczas procesu montażu nawet najmniejsze dziecko może nauczyć się podstawowych kształtów i kolorów. Dla starszych dzieci ta gra ma korzystny wpływ na naukę, ponieważ sprzyja cierpliwości i wytrwałości, poprawia pamięć i uwagę, a ponadto przyczynia się do zapamiętywania przestrzennych kształtów geometrycznych.

Projektanci magnetyczni są interesujący zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. Młode kobiety mody będą mogły zbierać z różnych części kolekcję oryginalnych dekoracji, niezwykły wazon na owoce lub kwiaty, uchwyt na serwetki lub jasny, świecący uchwyt na kubek. Chłopcy na pewno lubią budować duże i małe budynki, samochody, a nawet modele statków i samolotów.

konstruktorzy magnetyczne dla dzieci 3konstruktorzy magnetyczne dla dzieci 2konstruktorzy magnetyczne dla dzieci 1
konstruktorzy magnetyczne dla dzieci 4magnetyczne konstruktory dla dzieci 5konstruktorzy magnetyczne dla dzieci 6