W nadchodzącym sezonie stylowe spódnice stały się bardziej praktyczne i długie, więc projektanci zaprezentowali najlepsze modele jesiennej spódnicy na wszystkich modnych wybiegach. Zostały przedstawione w różnych opcjach: ścisłej, midi, dość zwięzłej, lub odwrotnie, z urzekającymi wysokimi wycięciami. Dzięki tej różnorodności modne kobiety w nowym sezonie będą mogły tworzyć oryginalne obrazy i stroje.

Jak nosić długą spódnicę jesienią?

Długie spódnice do upadku mogą być modelami o długości znacznie poniżej kolan. To takie produkty były prezentowane w większości nowych kolekcji. Bardzo surowy obraz stworzy dla Ciebie spódnicę w szarym kolorze. Będzie wyglądać świetnie z krótkim swetrem. Ekstrawaganckie panie mogą uzupełnić ten strój długimi rękawiczkami wykonanymi ze skóry naturalnej.

Najlepszą decyzją dotyczącą koloru jesiennych spódnic 2013 stały się niebieskie odcienie. Ten kolor nawierzchni wygląda bardzo stylowo na metalowym obuwiu. Nie rezygnuj z pozycji koronki materiałów, które są przedstawione w postaci wkładek na spódnice midi. Ten produkt jest idealny do małej torebki wykonanej z futer, ponieważ to połączenie stworzy zmysłowy i bardzo elegancki wizerunek.

Długie spódnice jesień zima 2013

Jesienno-zimowe spódnice zostały wykonane z szerokiej gamy materiałów. Bardzo istotne w nadchodzącym sezonie będą produkty ze skóry o prostym kroju. Projektanci oferują takie skórzane spódnice do noszenia w czarnych skórzanych kurtkach ozdobionych małymi wkładkami z futra. Na bardzo długich modelach spódnic w nowych kolekcjach występują różne cięcia, które nadają obrazowi atrakcyjności i seksualności. Najbardziej oryginalną decyzją był kostium, prezentowany w kolekcji Chanel. Ta praktyczna i bardzo kobieca wersja jest idealna dla wszystkich dziewczynek, ponieważ produkt ma guziki, dzięki którym można z łatwością dopasować długość cięć.

Zwróć uwagę na style o nietypowym zapachu i wystarczająco szeroką taśmę-kokietkę. Jeśli wolisz styl grunge , a następnie doskonałym sposobem na połączenie ciepłego wolumetrycznego swetra z półprzezroczystą długą spódnicą. Zestaw taki można uzupełnić zgrabnymi butami. Aby podkreślić wszystkie zalety Twojej sylwetki, możesz wybrać oryginalny model płynących materiałów i dość pikantne wycięcie.

długie spódnice jesień 2013 1długie spódnice jesień 2013 2długie spódnice jesień 2013 3
długie spódnice jesień 2013 4długie spódnice jesień 2013 5długie spódnice jesień 2013 6
długie spódnice jesień 2013 7długie spódnice jesień 2013 8długie spódnice jesień 2013 9