Współczesny świat mody obfituje w różne trendy. Niektóre kobiety mody preferują seks, podczas gdy inne chcą się wyróżniać od reszty. Świetny sposób na wyróżnienie się i pokazanie swojej oryginalności jest w stylu grunge w 2013 roku. Ten kierunek jest rodzajem protestu przeciwko narzuconym standardom i jakimkolwiek normom.

Styl grunge w odzieży damskiej

Styl grunge pojawił się po raz pierwszy w XX wieku jako protest przeciwko regułom i normom współczesnego społeczeństwa. Dziewczęta i chłopcy, którzy nie chcieli przestrzegać ogólnie przyjętych zasad narzuconych przez społeczeństwo, starali się pokazać swoją indywidualność i wyrażali się poprzez poszarpane, zużyte, wyblakłe i niechlujne ubrania. Granica 2013 jest w pełni skontrastowana kierunek glamour dlatego nie można mieszać tych dwóch różnych stylów. Ale nawet w tym przypadku nie jest konieczne całkowite ubieranie się w stylu grunge, ponieważ ten modny trend doskonale łączy się z takimi obszarami, jak styl casual, styl vintage czy kierunek wojskowy.

Zwykłe T-shirty, podarte, zużyte jeansy, koszule, które rzucają się, kurtki i swetry z rozciągniętymi pętlami i małymi dziurkami są powszechną i charakterystyczną odzieżą dla kierunków grunge. Ponadto w tym nurcie mile widziane są różne przejawy zaniedbań, na przykład strzały na rajstopach lub naklejenie nici na ubrania. Główna zasada - należy pamiętać, że wszystkie rzeczy muszą być wyróżniane przez wysoką jakość, niezależnie od ich rodzaju.

Jeśli chcesz dopasować modny wizerunek stylu grunge, pamiętaj o następujących punktach:

  1. Nie obciążaj się, wybierając ubrania codzienne, ponieważ to relaks jest ważną cechą tego trendu.
  2. Głównym kryterium wyboru odzieży jest komfort, który jest zawsze ważniejszy niż wygląd produktów.
  3. Zabrania się używania efektownych cekinów i dżetów w makijażu i odzieży.
  4. Jeśli chodzi o kolor, wybierz naturalne ciemne lub jasne kolory.

styl grunge w ubraniach 2013 1styl grunge w ubraniach 2013 2styl grunge w ubraniach 2013 3
styl grunge w ubraniach 2013 4styl grunge w ubraniach 2013 5styl grunge w ubraniach 2013 6
styl grunge w ubraniach 2013 7styl grunge w ubraniach 2013 8styl grunge w ubraniach 2013 9