Spódnica jest integralną częścią każdej damskiej garderoby. W nowym sezonie wiele modeli spódnic będzie modnych, ale szczególną uwagę należy zwrócić na długie spódnice 2014 w podłodze. Ze względu na różnorodność modeli tego stylu każda kobieta mody będzie mogła stworzyć swój własny niepowtarzalny wizerunek, biorąc pod uwagę specyfikę jego postaci. Ta spódnica w stylu spódniczki, z wysokim stanem, klasyczna i retro, a także bardziej zmodernizowana.

Trendy modowe w 2014 roku na spódnicach do podłogi

Wszechstronność długiej spódnicy polega na tym, że można ją łatwo założyć zarówno na imprezie, jak i na codziennych spacerach. Trend będzie klasycznym i retro stylem. Ponadto takie modele doskonale nadają się do pracy biurowej. Do tego wyglądu dodaj buty na wysokim obcasie i surowe akcesoria.

Nowością nowego sezonu była moda na spódnice w podłodze z zapachem. Taki kreatywny strój odróżni Cię od tłumu, podkreślając Twoją indywidualność i gust. Nie zapomnij o spódnicach z wysokim stanem. Nie tylko zapewnia elegancję i szyk, ale także podkreśla szczupłą sylwetkę.

długie spódnice w podłodze 2014 1długie spódnice w podłodze 2014 2długie spódnice w podłodze 2014 3

Stylowe spódnice w podłodze 2014

Moda na długie spódnice przełamuje stereotypy na temat szarości maksymalnej długości. W nowym sezonie taka spódniczka kojarzy się z elegancją, seksualnością i wszechstronnością. Do długiej spódnicy lepiej jest podnosić swetry lub bluzki z długimi rękawami. Dopasuj również bluzki i koszule. W tej kombinacji możesz bezpiecznie iść nawet na plażę. Jeśli chodzi o kolory, to w modzie będą wzory geometryczne, kombinacje różnych materiałów i kwieciste wydruki .

Również wśród modnych spódnic w 2014 roku była również plisowana spódniczka, którą wszyscy kochali. Model tej spódnicy będzie Twoją główną ozdobą w każdym przypadku, tworząc delikatny i romantyczny wizerunek, a lekkie tkaniny będą podkreślać Twoją kruchość i elegancję.

Jak widać, moda na spódnice do podłogi w 2014 roku cieszy się dużą ilością kolorów i stylów, dzięki czemu każda dziewczyna, ubrana w długą spódnicę, czuje się jak królowa.

długie spódnice w podłodze 2014 4długie spódnice w podłodze 2014 5długie spódnice w podłodze 2014 6
długie spódnice w podłodze 2014 7długie spódnice w podłodze 2014 8długie spódnice w podłodze 2014 9
długie spódnice w podłodze 2014 10długie spódnice w podłodze 2014 11długie spódnice w podłodze 2014 12