Plaża Long Bay to wspaniałe miejsce nie tylko dla miłośników wakacji na plaży, ale także dla tych, którzy chcą połączyć ekoturystykę i niezapomniane wrażenia. Jeśli chcesz odpocząć od zgiełku miasta, być w harmonii z naturą i cieszyć się ciszą, to zdecydowanie powinieneś wybrać się do Long Bay na wybrzeżu Jamajka .

Lokalizacja:

Plaża Long Bay Beach znajduje się 8 km od tej samej nazwy miasta pomiędzy Zatokami Browarskimi i Bostońskimi. Jego długość wynosi około 1 mili na wschód od Port Antonio .

Jakie jest zainteresowanie Long Bay Beach?

Przede wszystkim ta plaża wyróżnia się delikatnym różowym piaskiem i jasnymi turkusowymi wodami laguny. Otaczają ją tajemnicze i nietknięte piękno lasu deszczowego po jednej stronie i Góry Błękitne Z drugiej. Dlatego masz doskonałą okazję, by ocenić nie tylko samą plażę, ale także zachwycającą scenerię okolicy.

Również Long Bay Beach od dawna jest wybieraną przez surferów, ponieważ dzięki bryzie oceanu panują doskonałe warunki dla zdobywców fal na deskach. Warto zauważyć, że nie tylko profesjonaliści, ale także początkujący, mogą surfować w Long Bay Beach, dla których specjalna szkoła działa w Zatoce Long Bay i są wykwalifikowani trenerzy.

Ponadto wędkowanie jest bardzo popularne na plaży iw okolicy. Na Long Bay Beach z lokalnymi rybakami można wybrać się na wycieczkę wzdłuż wybrzeża lub na możliwość wspólnego łowienia ryb.Należy również, aby ci, którzy chcą się uczyć, mogli także podbić wzgórza Gór Błękitnych lub wędrować przez małe lokalne osady, odwiedzić przytulne lokalne kawiarnie i małe sklepy.

Залив Лонг-Бей
Jak się tam dostać?

Zanim zobaczysz piękno Long Beach Beach, musisz polecieć na Jamajkę w jednym z dwóch największych międzynarodowych lotniska kraje, które są w Montego Bay i w Kingston . Aby tam polecieć, konieczna jest zmiana przez Frankfurt (jeśli jedziesz do Montego Bay) lub przez Londyn (jeśli lot do Kingston).

Następnie możesz wynająć samochód lub taksówkę i iść do Port Antonio obok której znajduje się plaża w Long Bay Beach. Czas podróży z Montego Bay wyniesie około 3,5 godziny, z Kingston - 2,5 godziny. Jeśli dotrzesz na plażę samemu, zorientuj się, że najbliższa do Long Bay Beach jest autostrada A4.