Wnętrze mieszkania w styl hi-tech Często staje się wyborem ludzi, którzy cenią innowacje, zaawansowaną technologię i nie wykupują dodatkowych szczegółów. Najdokładniejszym opisem stylu high-tech będzie minimalizm technologiczny z pewnymi elementami nowoczesności.

Tworzenie stylu high-tech jest możliwe nawet w małym salonie. I niekoniecznie tutaj powinny panować ciemne odcienie, szkło i metal. Styl wita jasne kolory i meble o nietypowych kształtach. W rezultacie projekt pomieszczenia może stać się bardzo atrakcyjny zewnętrznie, z minimalną ilością obiektów i maksymalną funkcjonalnością.

Projekt hi-tech w salonie

Obowiązkowe cechy stylu - powściągliwość, ścisłe linie, obfitość szkła i metalu, stosowanie kilku rodzajów oświetlenia i oświetlenia, najnowocześniejsza technologia.

Meble do salonu w stylu high-tech powinny być funkcjonalne. Witamy sofy modułowe , wbudowane meble, meble-transformator. Krótko mówiąc, nie powinno ono zajmować przestrzeni i wykonywać wielu funkcji.

Spektrum kolorów nie jest bardzo zróżnicowane. Zwyczajowo stosuje się szare, beżowe, piaszczyste, białe odcienie. Pozwól kilku jasnym akcentom, ale nie więcej.

Wszystkie powierzchnie (czyli podłogi, ściany i sufit) w salonie w stylu nowoczesnego minimalizmu powinny być gładkie i pozbawione obrazów. Solidne tapety, matowa farba, błyszczące sufity i podłogi, metalowa listwa sufitowa, błyszczące linoleum lub ceramiczne płytki - te wykończenia będą Twoim wyborem, jeśli naprawdę chcesz uzyskać styl high-tech.

Błędy samoobsługi

Jeśli chcesz zapisać, a zatem wybrać ten styl, będzie to pierwszy i główny błąd. Styl rzeczywiście kosztował dużo pieniędzy, pomimo pozornej prostoty. Nowoczesna technologia, modularne i wbudowane meble, pierwszorzędne materiały wykończeniowe - to niewiele warte.

Unikaj dekorowania sztukaterii, motywów kwiatowych, drewnianych podłóg, kolorowych tkanin. Te szczegóły po prostu nie pasują do wnętrza. Wszystko powinno być w harmonii ze sobą, tylko w tym przypadku będziesz w stanie osiągnąć naprawdę dobry wynik.

Pokój dzienny hi-tech1Pokój dzienny hi-tech2Nowoczesny salon3
Pokój dzienny hi-tech4Pokój dzienny hi-tech5Pokój dzienny hi-tech6
Hi-tech salon7Hi-tech salon8Hi-tech salon9