Czy jesteś zaskoczony? My też, ponieważ Linda Evangelista wychowuje swojego jedynego 10-letniego syna z milionera François-Henri Pinault. I chociaż szczyt kariery supermodelki był już dawno temu, zachodni dziennikarze nadal podążają za Instagramem i ostro krytykują ewangelistę za to, że przestał zachowywać swój wygląd. Dzięki czujności kompetentnych przedstawicieli prasy okazało się, że model opublikował zdjęcie noworodka w sieci społecznościowej. Ale kim ona jest?

Линда Евангелиста

Linda Ewangelista

Jak się okazało, dziecko nazywa się Raffa Fields i urodziła się w rodzinie "przybranej" córki Lindy Evangelists! Historia powieści jest bardzo niejasna i wyraźnie ujmuje fabułę książki. Wszystko zaczęło się w odległych latach 90., gdy Gerald Marie, dziadek noworodka, zakochał się w Lindie Ewangelistce. Ale wtedy szef słynnej paryskiej agencji modelek Elite spotkał się z australijską modelką Lisa Rutledge. Podczas pięcioletniej powieści Rutledge urodziła córkę Marii, ale dziecko nie mogło utrzymać mężczyzny w rodzinie, zakręcił romans z 22-letnią Lindą Evangelistą. Supermodel zakochał się w małej dziewczynce i był postrzegany tylko jako córka.

Джеральд Мари с моделями

Gerald Marie z modelkami

Małżeństwo Lindy i Geralda Marii trwało tylko sześć lat, ale według byłego męża zakochał się w ewangelistach na długo przed oficjalnymi relacjami i żałuje przerwy.

Брак Линды и Джеральда Мари продлился шесть лет

Małżeństwo Lindy i Geralda Marii trwało sześć lat

Noworodka o niezwykłej nazwie Raffa Fields pojawiła się w rodzinie pierwszego męża supermodelki Geralda Marii, a dokładniej, swojej własnej córki Roxanne Marie i jej męża Jasona. Pomimo tego, że Evangelista nie jest krewną dziewczyny, mają bardzo bliskie relacje. Supermodel napisał pod zdjęciem z dziewczyną:

"Oficjalnie deklaruję, stałem się babcią! Wiele lat temu, w 1987 roku, złożyłem przysięgę miłości, lojalności i przyjaźni, teraz jej owoce dały mi błogosławieństwo i szczęście! "
Внучка Линды Евангелисты

Wnuczka Lindy Ewangeliści

Родители девочки

Rodzice dziewczyny

Czytaj także
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscara 2018
  • Salma Hayek zmieniła się z brunetki w blondynkę
  • Zdjęcie dnia: Nierozpoznana Linda Evangelista na lotnisku w Nowym Jorku

Linda Evangelista wykręciła powieści z wieloma sławnymi mężczyznami na liście podbitych serc: aktora Kyle'a McLachlana, francuskiego sportowca Fabiena Bartheza, miliardera i właściciela modnego imperium François-Henri Pinault i wielu innych.

Актер Кайл Маклахлен и модель Линда Евангелиста

Aktor Kyle McLachlin i modelka Linda Evangelista

Ale tylko Pinot zostawił ślad w życiu supermodelki, ewangelista urodziła syna. Niestety, powieść zakończyła się, gdy tylko Francois-Henri dowiedział się o ciąży. Historia milczy na temat przyczyn przerwy, ale po pewnym czasie Pinot ożenił się z Salmą Hayek i do dziś jest szczęśliwy w małżeństwie.

Линда Евангелиста родила сына от Франсуа-Анри Пино

Linda Evangelista urodziła syna z François-Henri Pinot