Historia młodego i niezwykle utalentowanego projektanta Jason Wu to osobliwy sposób na uznanie na całym świecie, na którym spotkała się prawdziwa olbrzymia praca i wielkie szczęście.

Popularność Jason Wu

Wkrótce zainteresował się modą, stylem i pięknem, co znalazło odzwierciedlenie w jego pasji: szył ubrania dla lalek. A kiedy stworzył swoją pierwszą prawdziwą kolekcję, zrobiła wrażenie zarówno na znanych couturierach, jak i prostych miłośnikach wysokich wybiegów. Młody projektant umocnił swój sukces dzięki stworzeniu marki Jason Wu, w ramach której produkowane są jego zapierające dech w piersiach stroje. Szczególny przypadek przyciągnął szczególną uwagę do jego osoby: to jego śnieżnobiała suknia wieczorowa została wybrana przez małżonka prezydenta USA Baracka Obamę z okazji inauguracji. Od tego czasu rozpoczęła się prawdziwa chwała tego projektanta i jego marki.

Ubrania, które tworzy Jason Wu, zazwyczaj nie są wymyślone, zbyt fantazyjne. Obetnij to całkiem proste. Ale przyciąga uwagę dzięki swojej genialnej prostocie, a także dzięki niesamowitemu połączeniu użytych tkanin, kolorów i faktur. Powściągliwość zawsze daje obraz elegancji. Projektant ma subtelny wrodzony smak i świetne wyczucie stylu. Dziś jego klienci to gwiazdy show biznesu, takie jak Jessica Alba, Katie Holmes, Natalie Portman, Reese Witherspoon i inni. Każdy ich występ w sukience tego projektanta jest gwarantowanym sukcesem, powodem do podziwu spojrzeń i gorących dyskusji na łamach magazynów o modzie.

Kolekcja wiosna-lato 2013 Jason Wu

Te stroje powstają w znajomym, raczej cichym stylu. Bez zbyt jasnych, nienaturalnych i zbyt krzykliwych odcieni. Zasadniczo projektant użył następujących kolorów:

  • czarny;
  • biały;
  • wyciszony niebieski;
  • beżowy;
  • koralowiec.

Uwagę zwracają bogate faktury, wśród których wyraźnie wyróżnia się naturalna skóra i ozdobne koronki nawiązujące do nadchodzącego sezonu. Suknie Jason Wu są nieporównywalne, są kobiece i wykwintne. Ich sylwetka jest wyrafinowana i niezwykle piękna, a krój jest precyzyjny i doskonały. Różne dodatki do strojów również wyglądają elegancko - niezwykłe torby, eleganckie buty, siatkowe rękawiczki i nieoczekiwane welony. Wszystko przemyślane jest do najdrobniejszych, pozornie nieistotnych uderzeń. Ale to oni tworzą niepowtarzalny styl, za który doceniają wybitne kolekcje Jason Wu, w tym jego najnowsze modele z 2013 roku.

Jason Wu 1jason wu 2jason wu 3
jason wu 4jason wu 5jason wu 6
jason wu 7jason wu 8jason wu 9