Nic dziwnego w tym, że na salon zwraca się szczególną uwagę - jest to centrum domu, że tak powiem, jego serce.

Wnętrze salonu w domu

Biorąc pod uwagę możliwości aranżacji salonu, nie zapomnij wziąć pod uwagę szczególnych cech swojego pokoju. Na przykład wnętrze salonu w drewnianym wiejskim domu najlepiej jest udekorować w skandynawskim stylu. Chociaż nowoczesne jest całkiem do przyjęcia. Punktem kulminacyjnym takiego salonu będzie wykończenie materiałów naturalnych (w tym drewna) i, na przykład, ręcznie robionych mebli. W salonie dom z drewna Wnętrze lepiej udekorować bez nadmiernej złożoności, maksymalnie bijąc piękno naturalnego drewna. Tutaj skórki zwierząt, kamień jako materiał wykończeniowy, różne kute produkty będą dobrze wyglądać.

Wnętrze salonu w domu1Wnętrze salonu w house2Wnętrze salonu w house3

Ta lub inna cecha architektoniczna może służyć jako swoisty semantyczny akcent wnętrza salonu w wiejskim domu. kominek okno wykuszowe), które po prostu trzeba przydzielić w taki czy inny sposób. Z reguły przy dekoracji wnętrz salonów z kominkiem w prywatnym domu używa się do ścian jasnych odcieni materiałów wykończeniowych i na przykład emitować kominek z kamieniem. Przed kominkiem znajdują się wygodne miękkie fotele i stolik kawowy, tworząc przytulną strefę wypoczynku.

Wnętrze salonu w domu4Wnętrze salonu w domu 5Wnętrze salonu w house6

Ta sama recepcja (projekt strefy rekreacyjnej) może być wykorzystana do dekoracji wnętrz w prywatnym domu w salonie z oknem wykuszowym. W takim przypadku okno wykuszowe stanie się tą strefą.

Wnetrze salon w domu7Wnętrze salonu w domu8Wnętrze salonu w domu9

Osobno należy powiedzieć o takim elemencie, który często występuje we wnętrzach salonów prywatnych domów, takich jak klatka schodowa. Podczas projektowania wnętrza salonu w domu z klatką schodową należy wziąć pod uwagę jego urządzenie (maszerowanie lub śrubę), materiał i metodę produkcji (rzeźbienia, kucia itp.).

Wnętrze salonu w domu10Wnętrze salonu w house11Wnętrze salonu w domu12

Obecnie modne stało się łączenie kilku pomieszczeń w jedną dużą przestrzeń. Najczęściej w domach łączą kuchnię z salonem, dekorując wnętrze, z reguły w jednym z nowoczesnych stylów. Jednocześnie, wyrabiając wnętrze takich kuchni, salonów, zarówno w domach prywatnych, jak i apartamentach, stosuj różnorodne metody zagospodarowania przestrzennego.

Wnętrze salonu w house13Wnętrze salonu w domu14Wnętrze salonu w house15

I, oczywiście, wystrój wnętrz salonu w domu w stylu klasycznym jest zawsze aktualny.

Wnętrze salonu w house16Wnętrze salonu w house17Wnętrze salonu w house18