Wnętrze jest w pewien sposób architektonicznie i artystycznie zaprojektowaną przestrzenią w domu, oddzielnym pokojem lub pokojem. Wnętrze może być zaprojektowane w tym samym stylu dla wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu lub domu i może różnić się w zależności od pokoju. Rozważ cechy wnętrza salonu w Chruszczow.

Dekoracja przestrzeni

Zrobienie salonu w Chruszczow rozpoczyna się oczywiście od wyboru rozwiązań kolorystycznych do ścian i sufitów. Mieszkania tego typu mają pewne cechy charakterystyczne, w pewnym sensie ograniczające wybór opcji. Zwykle te pokoje są dość małe, często mają niskie sufity, a rozkład mieszkania sam w sobie nie jest zbyt wygodny do korzystania z tego pokoju. Ponadto są apartamenty z jedną sypialnią, w których nie ma osobnego pomieszczenia dla gości, jest on połączony z sypialnią. Dlatego głównym zadaniem w doborze wnętrza do małego salonu staje się ekspansja przestrzeni.

Pierwsza grupa sposobów rozwiązania tego problemu dotyczy rzeczywistej ekspansji granic salonu. Na przykład możesz usunąć grodzi pomiędzy kuchnią a salonem, tworząc pojedynczą i bardziej rozległą przestrzeń, albo przerywając ścianę między sypialnią a pokojem centralnym, przesuwając sypialnię do salonu, oddzielając ją od zasłon tekstylnych lub niskich przegród, w przybliżeniu w talii, do osoby. Innym sposobem na rozszerzenie pomieszczenia jest użycie otwartych drzwi zamiast zwykłych drzwi wewnętrznych. łuki .

Innym rozwiązaniem tego problemu są wizualne sposoby powiększania salonu. W tym celu stosuje się różne rodzaje dekoracji ścian i sufitów. W przypadku ścian zaleca się wybrać tapetę lub farbę w jasnych kolorach lub z małym wzorem. Sufit jest zwykle lżejszy niż ściany, a gładki, bez użycia zamontowanych konstrukcji, znacząco pochłania wysokość pomieszczenia. Jeśli pomieszczenie jest wąskie i długie, wówczas do wizualnej harmonizacji proporcji można zastosować następującą technikę: długie ściany powinny być pomalowane w jasnych kolorach, a wąskie ściany - w ciemniejsze i bardziej nasycone. Ważne jest również użycie światła: na przykład kilka małych lamp wygląda lepiej niż duży i długi żyrandol. Ale jeśli wolisz jedno źródło światła, możesz wybrać wersję średniej wielkości, która będzie wisiała tuż nad sufitem. Również dobry wpływ na wygląd salonu w Chruszczowa zastosowanie różnych powierzchni błyszczących i lustrzanych.

Jak urządzić salon w Chruszczow?

Pomysły na wystrój salonu w Chruszczow powinny również działać, aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca. Dlatego nie zajmuj się niepotrzebnymi meblami, lepiej wybrać nowoczesne ergonomiczne projekty. Idealny do takiego salonu, szczególnie w połączeniu z sypialnią, sofami i fotelami, transformatorami, które można łatwo złożyć i rozłożyć. W przypadku niewielkich salonów można wybrać specjalne szafki modułowe, które można łatwo skonfigurować między sobą i pomieścić dużą liczbę niezbędnych rzeczy. Barwy mebli lepiej wybrać cicho, wyciszony, chociaż jeden lub dwa jasne akcenty nigdy nie będą zbyteczne we wnętrzu. Można je wykonać za pomocą różnych tkanin, które będą wyglądać świetnie nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Kolorowe zasłony, jaskrawe i różnorodne poduszki, stylowe abażury z tkaniny - wszystko, co wnosi przytulność i niepowtarzalny styl do pokoju. Małe ozdobne akcesoria również nie będą zbyteczne w tym pomieszczeniu. Dadzą mu charakter i będą mogli wiele powiedzieć o właścicielu mieszkania. Różne zdjęcia zamieszczone na półkach i ścianach również zachwycą Twoich gości.

Wnętrze salonu w Chruszczow1Wnętrze salonu w Chruszczow2Wnętrze salonu w Chruszczow3
Wnętrze salonu w Chruszczow4Wnętrze salonu w ChruszczowWnętrze salonu w Chruszczow 6
Wnętrze salonu w ChruszczowWnętrze salonu w Chruszczow8Wnętrze salonu w Chruszczowka9