Drewniany dom to nowoczesna konstrukcja, która w pełni odpowiada parametrom środowiskowym, będąc jednocześnie absolutnie funkcjonalna i wygodna. Dzięki wszelkim metodom obróbki drewna stał się trwałym materiałem budowlanym. A jeśli wcześniej drewniane domy miały podobne proste wnętrza, dziś jest to ekskluzywne i komfortowe zakwaterowanie.

Oczywiście specjalne miejsce w domu ma salon. To właśnie w nim spotykasz gości, organizujesz spotkania i intymne rozmowy. Projekt salonu w drewnianym domu ma swoje cechy i zasady. Przede wszystkim zdecydujcie się na ogólną charakterystykę wnętrza całego domu, ponieważ wszystkie pomieszczenia powinny pośrednio zjednoczyć się i zharmonizować ze sobą.

Jakie wnętrze stworzyć w salonie?

Salon w drewniany dom często wykonane w stylu klasycznym, dla którego ważna jest dokładność linii i wyrazistość wszystkich elementów. Tutaj są naturalne materiały, tkaniny, surowe meble bez wszelkiego rodzaju wzorów i innych ekscesów. Takie uniwersalne wzory doskonale łączą się z drzewem i ocieniają jego ciepło i naturalność.

Młodsi właściciele domów częściej aranżują wnętrze salonu w drewnianym domu w stylu nowoczesny . Wolą duże okna, wolną przestrzeń, niezbyt zagracone meble i dekoracje. Współczesny, choć nowoczesny, ale dość domowy. Ściany z reguły mają jasne monochromatyczne odcienie, a meble mają proste formy i funkcjonalność. W tym samym czasie dekoracja salonu w drewnianym domu może zawierać dodatkowy wystrój, który kontrastuje z głównymi detalami wnętrza.

Praktyka łączenia kuchni i salonu w drewnianym domu jest powszechna. Jest to bardzo wygodne do przyjmowania gości i pozwala zwiększyć ogólną kwadraturę takiej strefy.

Wnętrze salonu w drewnianym house1Wnętrze salonu w drewnianym house2Wnętrze salonu w drewnianym domku3
Wnętrze salonu w drewnianym house4Wnętrze salonu w drewnianym house5Wnętrze salonu w drewnianym house6
Wnętrze salonu w drewnianym domku7Wnętrze salonu w drewnianym house8Wnętrze salonu w drewnianym domku9